Şehit Avukat Mehmet Özel İlköğretim Okulu Yüreğir Adana

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Avukat Mehmet Özel İlköğretim Okulu Yüreğir Adana konusu Şehit Avukat Mehmet Özel İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Avukat Mehmet Özel İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Avukat Mehmet Özel İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Avukat Mehmet Özel İlköğretim Okulu Bilgileri

Şehit Avukat Mehmet Özel İlköğretim Okulu Adana Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Avukat Mehmet Özel İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Avukat Mehmet Özel İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Avukat Mehmet Özel İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Avukat Mehmet Özel İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ŞEHİT AVUKAT MEHMET ÖZEL İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: KARACAOĞLAN MAHALLESİ 3715 SOK.NO:111

Telefon Numarası: 3223295548

Faks Numarası: 3223283990

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi: Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsini
    z

Bu Sayfayı Paylaş