Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu Buca İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 2 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu Buca İzmir konusu Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu İletişim

Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu İzmir Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Buca
    Okul Adresi : Cumhuriyet Mahallesi, 1257 sokak, No:3 Egekent -3 Evka-1 Buca İzmir
    Okul Telefonu : 0232 440 83 03
    Okul Faks :
    Okul Web Sitesi :
    www.bucakonuralpioo.com
    Okul E-Mail : info@bucakonuralpioo.com
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Ulaşım Bilgileri:
    Lojman Durumu : Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr