Şehit Öner Güner Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Piraziz Giresun

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Öner Güner Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Piraziz Giresun konusu Şehit Öner Güner Yatılı İlköğretim Bölge OkuluHakkında - Şehit Öner Güner Yatılı İlköğretim Bölge OkuluTanıtımı - Şehit Öner Güner Yatılı İlköğretim Bölge OkuluErişim Bilgileri - Şehit Öner Güner Yatılı İlköğretim Bölge OkuluResimleri

Şehit Öner Güner Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Giresun Piraziz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Öner Güner Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Öner Güner Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Öner Güner Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Öner Güner Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ŞEHİT ÖNER GÜNER YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
    Adresi: Şeyhli Mahallesi Piraziz/Giresun
    Telefon Numarası: 4543692012
    Faks Numarası: 4543692012

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Kaynak : http://giresun.meb.gov.tr/

Bu Sayfayı Paylaş