Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlköğretim Okulu Bilgileri Seferihisar İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlköğretim Okulu Bilgileri Seferihisar İzmir konusu Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlköğretim Okulu İletişim

Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Seferihisar merkezinde yer alan gözde okullardan biri olup A tipidir.Okul binamız 500, okul bahçemiz ise 1736 metrekaredir. Kış günlerinde okulumuzun ısınması kalorifer (fuel-oil) ile sağlanmaktadır.
    Okul binamızda 1 müdür odası, 1müdür yardımcısı odası, 1 öğretmenler odası, 1 rehberlik servisi, 9 adet derslik, 1 BT sınıfı, 1 fen bilgisi laboratuarı, 1 spor odası ve 1 arşiv bulunmaktadır.

Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Seferihisar
    Okulun Telefonu: 232 743 35 56 - 232 743 56 93
    Okulun Faksı: 232 743 56 93
    Okulun Adresi: HIDIRLIK MAHALLESİ 69.SOK NO:1
    Okulun Web Adresi: İZMİR-SEFERİHİSAR (Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlköğretim Oku)
    Okulun E-Posta Adresi: 238857@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş