Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Beşikdüzü Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Beşikdüzü Trabzon konusu Beşikdüzü Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu - Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Tanıtımı - Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Resimleri

Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Ok Trabzon Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Ok öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Ok resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Ok öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Ok öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ŞEHİT ÖĞRETMEN GÜRHAN YARDIM İLKÖĞRETİM OK
    Adresi: ŞEHİT ÖĞRETMEN GÜRHAN YARDIM İLKÖĞRETİM OKULU

Telefon Numarası: 4628716932
    Faks Numarası: 4628717528

Fatih Mahallesi'nde 1999 tarihinde eğitim ve öğretime başlamıştır. 1250 Öğrenci,29 derslik ,47 öğretmen, 2 iş atölyesi,2 laboratuar,1 çok amaçlı salon,2 bilgisayar laboratuarı vardır.

Kurumun Misyonu :

Okul Öğrencilerimizin Bilgili,Becerikli ve Kendilerine Güven Duymaları,Gelişen Teknolojiyi İzleyip Kullanabilmeleri,Sosyal Yönden Sağlıklı ve Ahlaklı Yetişmeleri İçin Her Türlü İmkanı ve Desteği Onlara Sağlamaktır.

Kurumun Vizyonu:

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün İlke ve İnkilapları doğrultusunda Vatanını Seven ,Çağdaş Medeni,demokratik ve Her Zaman Öğrenmeyi Temel İlke Olarak Benimseyen ,Değişime Açık ,İlişkilerinde;Dürüstlüğü,Güveni Ve Hoşgörüyü Esas Alan Bireyler Yetiştirmektir.

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş