Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu Of Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu Of Trabzon konusu Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu Tanıtımı - Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu Resimleri

Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu Trabzon Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ŞEHİT ÖĞRETMEN ALİ BULUT İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: SULAKLI MAH.ÖMERAĞA BULVARI DEVLET HAST. YANI NO: 7 OF/TRABZON

Telefon Numarası: 4627715158
    Faks Numarası: 4627715096

Okulumuzun Tarihçesi

Okulumuzun arsası ilçemiz eşraflarından Orhan SARAL tarafından Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlanmıştır. Arsa üzerine inşa edilen okul 1996 yılında eğitim-öğretime başlamıştır. Okulumuzun ilk öğrencileri ilçe merkezindeki diğer okullara devam eden öğrencilerin aktarılması ile olmuştur. Okulumuza Of Merkez İlköğretim adı verilmiştir.Okuluumuz gündüzlü normal eğitim öğretim yapmaktadır.12/06/2007 Tarih 130/2538 Sayılı yazı ile okulumuzun adı Of Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir.

Okulumuzun Bölümleri

Okulumuzda; 1 adet müdür odası, 2 adet müdür yardımcısı odası, 1 adet memur odası, 1 adet
    laboratuar, 1 adet kütüphane, 1 adet öğretmenler odası, 1 adet çay odası, 2 adet Bilgi Teknoloji sınıfı,
    1 adet İngilizce sınıfı, 1 adet anasınıfı bulunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş