Şehit Çevik Ersin Temel İlköğretim Okulu Çiğli İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Çevik Ersin Temel İlköğretim Okulu Çiğli İzmir konusu Şehit Çevik Ersin Temel İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Çevik Ersin Temel İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Çevik Ersin Temel İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Çevik Ersin Temel İlköğretim Okulu İletişim

Şehit Çevik Ersin Temel İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

AMAÇLAR

*
    Çiğli Evka-2'de yaşayan ilköğretim çağındaki çoçuklara Eğitim Öğretim Hizmetini verebilmek
    *
    Milli Eğitmin genel amaçlarına ve temel ilkelrine uygun olarak çalışmalarda bulunmak ve bunun için;
    o Her Türk çoçuğuna iyi bir vatandaş olmak için Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda, gerekli temel bilgi beceri davranış ve alışkanlıkları kazandırmak ve onu Milli Ahlak anlayışına uygun olarak yetiştirmek,
    o Her Türk çoçuğuna ilgi, istidat ve kabiliyet yönünde yetiştirecek yaşama ve üst öğrenimine hazırlamaktır.

SEVİYESİ-DERECESİ-ÖĞRETİM ŞEKLİ: İlköğretim - İkili Öğretim
    MÜDÜR : Ali ÖZGÜL
    MÜDÜR YARDIMCISI: Selçuk GÜVEN
    OKUTULAN YABANCI DİLLER: İngilizce

OKULUN TARİHÇESİ
    Okulumuz Çiğli İlçesi Evka-2 sınırları içerisnde olup,1990-1991 öğretim yılında ilköğretim okulu olarak eğitme başlamıştır. Şehit Çevik Ersin Temel okuluna atanan ilk Müdür Ahmet PAKSOY'dur. Cüneyt BUHARALIOĞLU Müdür Vekili olarak görev yapmıştır.Ali ÖZGÜL Şubat 2010 tarihinden beri müdür olarak halen görev yapmaktadır.

Okulumuzun özel bir isim verilmesi; Siirt'in Eruh İlçesinde görevi başında Şehit edilen İlköğretim Müffetişi "Çevik Ersin Temel" anısına saygı olarak verilmiştir.

Şehit Çevik Ersin Temel İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Çiğli
    Okul Adresi : 6796/1 Sokak Evka-2 Çiğli İzmir
    Okul Telefonu : 0 232 370 32 66
    Okul Faks : 0 232 370 32 66
    Okul Web Sitesi :
    http://okulweb.meb.gov.tr/35/25/290296/anasayfa.html
    Okul E-Mail :
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Ulaşım Bilgileri:
    Lojman Durumu : Yok