Şehbal Baydur İlköğretim Okulu Merkez Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 8 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehbal Baydur İlköğretim Okulu Merkez Muğla konusu Şehbal Baydur İlköğretim Okulu Hakkında - Şehbal Baydur İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehbal Baydur İlköğretim Okulu Resimleri - Şehbal Baydur İlköğretim Okulu İletişim

Şehbal Baydur İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulun Vizyonu :

*İstiyoruz ki … Okulumuzda eğitim temel ihtiyaç kabul edilsin.
    *İstiyoruz ki… Okulumuzda her veli çocuğuna öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin.
    *İstiyoruz ki … Her türlü ortam ve koşulun öğretmen ve öğrencinin gelişmesine, öğrenmesine hizmet eden bir unsur olduğu bilinsin.
    *İstiyoruz ki … Herkes okulumuzda, çağdaş değerlere sahip,ülkesini ve milletini seven,kendine güvenen bireyler yetiştirildiğine inansın.

Okulun Misyonu:

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, vatansever, demokrat, insan haklarına saygılı,
    Hoşgörülü, çağdaş,çağın teknolojik bilgileriyle donatılmış,gelişim ve değişime açık,
    Üretken, akılcı,yabancı dil bilir, aynı zamanda ortaöğretime öğrenci hazırlayan, sanata ve spora duyarlı,
    Huzurlu bir eğitim ve öğretim ortamı olan, eğitimde öğrenciyi merkez alan MUĞLA MERKEZ ŞEHBAL BAYDUR İLKÖĞRETİM OKULU’yuz.
    Bütün bunları gerçekleştirmek için öğretmen ve öğrenci motivasyonunun en üst düzeyde olmasına gayret ediyoruz. Kıt kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz.
    Eğitim öğretim yoluyla öğrenciye hizmet verdiğimiz gibi, rehberlik yapmak suretiyle velilerimize de hizmet veriyoruz Öğretim kadromuz ve diğer çalışan personelimize rahat ve huzurlu bir ortamda çalışmaları için gerekli önlemleri alıyoruz.
    Planlı Okul Gelişimi henüz emekleme safhasında olsa da konu gündemimize girmiş bulunduğundan yaptığımız zihin jimnastiği,bizleri vizyon oluşturmaya sevk etmektedir, misyonumuzun farkında olmaya zorlamaktadır.

Şehbal Baydur İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Merkez
    Okulun Telefonu: 252 2120483
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: Orhaniye Mahallesi 112 Evler Mevkii
    Okulun Web Adresi:
    http://www.sehbalbaydurio.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: davutaldan48@hotmail.com
    Okulun Müdürü: Davut ALDAN
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu