Şanışer - Yürüyorum Hasretin !

'Yerli şarkı sözleri' forumunda GizLi_ÖzNe tarafından 21 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Şanışer - Yürüyorum Hasretin ! konusu Yanlıış. Tamamen olmasada yanlış.
    Yanımda olmaman her halûkarda yanlış.
    Yazdı 23.08 şimdi alkış[​IMG] inan gram haz vermiyor sahneler ve alkış.
    İhanet ! Pişmanlığın faydası şimdi gene Şer'i suçlayan Sarp bakış şimdi.
    Seninleyken mutsuzdum öyle dedim sana ama çok mutsuz sevgilim Sarp asıl şimdi.
    {Hasretiin} çok büyük ama var mı önemi? İnanmam ki görsemde gözlerinde o nemi.
    Diyemem ki kimseler susun ulan o benim ! O yeni sevgilin var ya unuttursun o beni.
    Ben de denedim başkalarını[​IMG] ama olmuyor ki. Hepsi dedi başka biri var içinde soldu o ki.
    Yalnızım[​IMG] olsaydın yanımda yeter bir sen refakatçim[​IMG] Viceboy ve Efes Pilsen.

Nakarat : { Sezen Aksu }

Seni kimler aldı? Kimler öpüyor seni?
    Dudağında dilinde[​IMG]
    Ellerin izi var.

Nasılsın hayatım? Nasılsın bugün? Bana cevap vermene gerek yok salakça gülüm.
    Doğru değil yazdıklarım sen inanma bana[​IMG] zaten alışığım bana inanmamana.
    Bana telefon ettin bugün hiç bir şey yok gibi[​IMG] Şimdi canım çok sıkkın içmişim b*k gibi.
    Hangi şarkımda ağladın ki? Doğru söyle ! Benim bunları yazmamın bir önemi yok di mi?
    Çalınan tüm şarkılar bana senden bahseder[​IMG] önemlisin sana demem alçakda[​IMG] kahpede.
    Biraz ettim beddua ya Tanrım affede[​IMG] duydum ha biriyle ev tutmuşsun caddede.
    Dudak büker Sarp içinde bi his var buruk[​IMG] Rap'se çelenkler sunar önüme kızlar sonu.
    Son 1 yılda bütün hayatım hicran dolu[​IMG] Değiştirdi seni ya[​IMG] a**** k**** İstanbul'un !

Nakarat : { Sezen Aksu }

Seni kimler aldı? Kimler öpüyor seni?
    Dudağında dilinde[​IMG]
    Ellerin izi var

Bu Sayfayı Paylaş