Şahnalı Köyü İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şahnalı Köyü İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Şahnalı Köyü İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Merkez'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Şahnalı Köyü İlköğretim Okulu Resimleri - Şahnalı Köyü İlköğretim Okulu Hakkında

Vizyonumuz

ÇEVRE İLE BÜTÜNLEŞMİŞ, YAPILACAK ÇALIŞMALARA PAYDAŞLARIYLA BİRLİKTE YÖN VEREN, TEKNOLOJİNİN TÜM İMKANLARINDAN YARARLANMAYI HEDEFLEYEN BİR ORTAMDA, MOTİVASYONU YÜKSEK, GÖREVİNE TUTKUN BİR KADROYLA; ATATÜRK İNKILAPLARINA BAĞLI, BİLGİYE ULAŞABİLEN, BİLGİYİ KULLANABİLEN, ÜRETKEN, KİŞİLİKLİ, EVRENSEL VE KÜLTÜREL DEĞERLERİ KAZANMA YOLUNDA GELİŞİM GÖSTEREBİLEN, MANTIKLI DÜŞÜNEN, ZAMANI VERİMLİ OLARAK KULLANABİLEN, ÖZGÜR DÜŞÜNCEYE SAHİP ÇIKIP SORGULAYABİLEN, GELİŞİM İÇİN RİSK ALABİLEN, KENDİSİNE VE BAŞKALARINA DEĞER VEREBİLEN, OKULU VE ÖĞRENMEYİ ÖNEMSEYEN, MORAL VE AHLAKİ DEĞERLERE SAHİP ÇIKABİLEN ÖĞRENCİ YETİŞTİRMEK.

Şahnalı Köyü İlköğretim Okulu Aydın Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şahnalı Köyü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şahnalı Köyü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şahnalı Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şahnalı Köyü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ŞAHNALI KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: ŞAHNALI KÖYÜ

Telefon Numarası: 2562673301

Faks Numarası:Bilgi Yok

E-mail Adresi : 422249@meb.k12.tr

Web Adresi:Aydın Şahnalı İlköğretim okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş