Şahika'nın Komedi SözLeri

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Şahika'nın Komedi SözLeri konusu
    sen kime cirkin imasinda buLunuyorsun yelloz,rasitik bacak, seni ben paramLan doverim ben bee!

"tutaLım bakaLım LibidoLarımızı, nereye kadar tutabiLeceksek.. şunu hiç bir zaman unutma bebeğim, doğanın emrettikLeri karşısında ne senin gibi tatLı bir serseri durabiLir, ne de benim gibi küçük bir prenses.."

Napıyosun sen bee??Rahat mısın sen?Bak bebeğim yemeğimi payLaşmayı sevmiyorum,prensip meseLesi..

Tepsi popoLu,cep herküLüü..

Kızzzz,Fatoooşş dikişLeirn patLAdıı,yüzün düştü kızzzz.Podyum kadını çizgimden kaymadan Lütfen podyumumdan çıkınıkz beee....Ayyy üzüLmeyim morda yakıştı sizeeee..:060z

Farkında mısın,pişti oLduk?GerizekaLı mısın sen bee?Bi kere ben bu kıyafeti 20 yaş dışı vakfında giydim.Şahika KoçarsLanLı'nın giydiği her kıyafet çıkar kızııım.Ordan görüp aLıvermişsin hemen.Hem bende durduğu gibi durmamış.Popoma benzemiş:060zPopoma kaç göz çizsem senin suratından daha simetrik oLur:060z

Sen benim Lokmamımı sayıyyosun,YargıLıyomusun sen beni...:060z

oLmaz oLmaz deme hiç oLmaz oLmaz sevgiLim zaman nLler gösterir beLLi oLmaz sevgiLim..:060z

'' aaaaaah! saLon çizgimden çıkarttınız beni beeee!'',''beni aramadın sacit.ne sen,ne vahşi caziben ne de koLLarındaki dövmeLer.hiçbiriniz aramadınız beni!'',

ayyy sacit sana bakınca sevgiLisini kesip yiyenleri anlıyorum
    Sınırsız Libidonuna ne oLdu küçük serseri?

Senin karşında Türkiye'nin 14.zengini duruyo Sadettiiinnn!!!Ben seni,senin degini,senin hoLdingini,hoLdinginin buLunduğu mahaLLeyi satın aLırım bee!!Sonradan görmeee...Kart zampara....Pintii....SaçakLı....AAAAAA..KaLitemi bozdurttun yine bana beee...SaLon kadını çizgimden kayıverdim birdenbire...

Bu Sayfayı Paylaş