Ş.Faruk Karagöz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Kastamonu Hanönü

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ş.Faruk Karagöz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Kastamonu Hanönü konusu Ş.Faruk Karagöz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtımı - Ş.Faruk Karagöz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Ş.Faruk Karagöz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim - Ş.Faruk Karagöz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri

Kastamonu Hanönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ş.faruk Karagöz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ş.faruk Karagöz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ş.faruk Karagöz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ş.faruk Karagöz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okulumuz Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: Ş.FARUK KARAGÖZ YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
    Adresi: Vali Topaloğlu Cad. Hanönü/Kastamonu
    Telefon Numarası: 3664975005
    Faks Numarası: 3664975005

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş