ıssızmış, ıslıymış yemem bunları!

'Magazin Haberleri' forumunda YeSS tarafından 17 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. YeSS

YeSS Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    ıssızmış, ıslıymış yemem bunları! konusu Reha Muhtar'ın CNNTURK'teki programına konuk olan tiyatrocu Nilgün Belgün, Sabah Gazetesi'nde yazan Ayşe Özyılmazel'in 'Issız Adam'larla ilgili değerlendirmesinden sonra ekran başındakileri güldüren konuşmalar yaptı. 'Hayatım ben artık bunları yemiyorum. Issızmış, ıslıymış, ben adamın yüzüne bakar bakmaz anlıyorum. Adamın durumu nedir, arıza mıdır, ıssız mıdır... Ben o yaşları geçtim artık' diyen Nilgün Belgün, kendi gençliğinde ortalıkta bu kadar ıssız adam olmadığını, tek tük bulunduğunu söyleyerek 'Şimdi çoğalmış. O yüzden bu kızlara yazık' diye konuştu. Nilgün Belgün'ün 'arıza' olarak tanımladığı ıssız adam tarifi ise şöyleydi:
    'Canım ıssız adam istiyorsa bile bile seçerim ya da seçmem. Bunlar biraz arıza adamlar olur. Kendi kendiyle barışık olmayan, triplerde havalardadır. Birden yalnız kalmak ister, bunalıma girer, bir gidip geleyim seni de rahat bırakayım falan der.. Yani bunlar o kadar bariz ve bellidir ki. Sen uğraşmak istiyorsan çekicidir tabi.'
    Reha Muhtar'ın 'Beni hangi kategoriye sokuyorsunuz?' sorusu üzerine de Nilgün Belgün, 'Reha sen gayet iyi durumdasın, bence kendini bozma, olduğun gibi kal. Biz, kadınları tanıyan ve işini bilen, ağzı var dili yok erkek diyoruz sana' şeklinde konuştu.

Bu Sayfayı Paylaş