İzmir Ticaret Odası İlköğretim Okulu Gaziemir İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İzmir Ticaret Odası İlköğretim Okulu Gaziemir İzmir konusu İzmir Ticaret Odası İlköğretim Okulu Gaziemir İzmir

İzmir Ticaret Odası İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz İl Özel İdaresinin verdiği arsa üzerine eğitime % 100 destek kapsamında İzmir Ticaret Odası tarafından yaptırılmıştır.
    Okulumuzun temeli 2003 yılı Kasım ayında Başbakan Yardımcısı Sayın Abdullah GÜL tarafından atılmış ve okulun inşaatı 8267 metre karelik bir alanda başlatılmıştır.
    Okulumuzun kapalı alanı toplam 3694 metre kare, bahçemiz 4578 metre karedir. Büyük bir hızla yürütülen inşaat işleri bir yılda tamamlanmış ve okulumuz 2004-2005 Öğretim Yılı’nda eğitime başlamıştır. Okulumuz, 12 Mayıs 2006 tarihinde düzenlenen
    resmi törenle, dönemin Başbakan Yardımcısı Sayın Abdullah GÜL tarafından açılmıştır.

İzmir Ticaret Odası İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Gaziemir
    Okulun Telefonu: 232 284 06 84
    Okulun Faksı: 232 284 08 57
    Okulun Adresi: Zafer Mahallesi 800 Sokak No:14 Evka 7
    Okulun Web Adresi: www.gaziemirito.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: info@gaziemirito.k12.tr
    Okulun Müdürü: M.Muhsin YARBA
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Okulumuz Gaziemir Ege Serbest Bölgesinin arkasındadır.Ege Serbest Bölgesinden ve Gaziemir merkezden gelen 2 yolumuz vardır.Her 2 yoldan da Evka 7 yolunu takip etmeniz gerekmektedir.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

İzmir Ticaret Odası İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Temmuz 2015

Bu Sayfayı Paylaş