İyi ki geldin gözyaşım, iyi ki doğdun...

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda GizLi_ÖzNe tarafından 26 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    İyi ki geldin gözyaşım, iyi ki doğdun... konusu
    Ne çok özlemişim seni gözyaşım[​IMG] ne çok ihtiyacım varmış sana! Ama bugün mü gelmeliydin? Ne zamandır böyle olmadın biliyorsun[​IMG] hiç böyle
    hızlı ve hıçkırarak akmadın gözlerimden. Hiç böyle nefessiz bırakmadın beni biliyorsun. Çünkü hiç bu kadar özel ve derinden bir şey hissetmedin. Elbette gelen giden[​IMG] arayan soran[​IMG] unutan unutmayan oldu... Elbette oldu geçmişten yana acılar[​IMG] kavgalar[​IMG] ayrılıklar[​IMG] hatıralar.

Bazen ayrılıklara[​IMG] bazen çektiğin acılara[​IMG] bazen ölenler için aktın gözlerimden[​IMG] geçmişe daldın yine aktın[​IMG] bazen doğanlara sevinçten aktın. Ama bir yazıya aktın mı hiç? Yaşadığın[​IMG] geçmişte yaşadıklarına ağladın da[​IMG] geleceğe ağladın mı hiç? Geleceğini düşünen oldu mu hiç? Yazı yazmayı unuttum hayatımda olan biten bir çok şeyi unuttuğum gibi. Ama sen aktın gözyaşım[​IMG] seninle birlikte kelimelerim de aktı yazmaya zorladın beni. Ağlamak güçsüzlükmüş fakat kimse görmedi seni benden başka[​IMG] yine de güçsüz müyüm gözyaşım?

Biliyorum kendimden bıktım[​IMG] başımda ki rahatsızlıklardan dolayı ruh halim buna müsait ama bu derece çok mu akmalıydın[​IMG] bu derece ısrarlı mı olmalıydın ha gözyaşım?

Öyle ağırsın ki taşıyamıyorum artık seni[​IMG] ne ellerim ne yüzüm ne de gözlerim kaldıramıyor seni.

Sen geldin ben geçmişe gittim[​IMG] sen geldin ben geleceğe gittim. Ne de çok özlemişim seni...

Yine de iyi ki aktın gözyaşım[​IMG] iyi ki varsın!

Bu Sayfayı Paylaş