İyi Bayramlar FrmArtuklu Ailesi

'Özel Gün ve Geceler' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    İyi Bayramlar FrmArtuklu Ailesi konusu
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

.[​IMG]

FrmArtuklu Ailesinin Kurban Bayramını Kutluyor.
    Her Şeyin Gönlünüzce Olmasını Canı Gönülden Diliyorum.:)

2. teşekkür ederim canım,bende sana ve sitedeki tüm arkadaşlara ii bayramlar diliyorum

unutmuşum birden kurban bayramı bu ve burası türkiye kazasız belasız bir bayram diliyorm herkese..

3. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını Kutlar
    Sağlıklı, mutlu, barış dolu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.
    İyi Bayramlar...

4. Dine

Dine Özel Üye

Tüm İslam aleminin Kurban Bayramını Kutlar hayırlara vesile olmasını yüce ALLAH'tan niyaz ederim.

5. arkadaşlar sitede kimse yok galiba normal olarak tabi hepiniz bayramı yaşıyorsunuz ben çok üzgünüm moralim çok bozuk 4 senedir babam yok her bayram ziyaretine gittim ama ilk defa bu bayram gidemiyorum çok kötüyüm bana destek olmak isteyen biri varsa lütfen benim için dua edermisiniz?ben insanları çok seviyorum en ufak şeyden mutlu olmaya çalışıyorum asla isyan etmedim neden böyle anlamıyorum beni duyan birinin olduğunu sanmıyorum neyse iyi bayramlar hoşçakalın!!!..

6. YıLMaZ

YıLMaZ Üye

Tüm FrmArtuklu Ailesini Kurban Bayrmını en içten dileklerimle kutlarım

Herkese Mutlu Bayramlar Diliyorum

Cejnawey Kürbane Bİrozbe

7. mrb akadaşlar tahminim doğruymuş beni kimse duymamş umarım bayramınız ii geçmiştr ben son anda kötü geçirmenn eşiğinden döndüm ve babamı ziyarete gidebildm çok mutluyum güzel bir bayramdı üzüntümü paylaşan ve bana dua eden herkese çok teşekkr ederm i.g

Bu Sayfayı Paylaş