İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu Sivrihisar Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu Sivrihisar Eskişehir konusu İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu Hakkında - İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu Tanıtım - İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu Resimleri - İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu İletişim

İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu Eskişehir Sivrihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Sivrihisar
    Okulun Telefonu: 2227287068
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: İstiklalbağı Köyü Sivrihisar Eskişehir
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü: Ramazan MENGİL
    Okulun Öğretmen Sayısı: 1
    Okulun Öğrenci Sayısı: 22
    Okulun Derslik Sayısı: 2
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Okulumuz ilçeye 11km. il merkezine101km.uzaklıktadır.
    Metropol İçi / Dışı : Dışı
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Var
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Yok

İstiklalbağı Şh. Mustafa Kemal Arslan İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş