İstiklal Anaokulu Besni Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İstiklal Anaokulu Besni Adıyaman konusu İstiklal Anaokulu Besni - İstiklal Anaokulu - İstiklal Anaokulu Hakkında - İstiklal Anaokulu Resimleri - İstiklal Anaokulu Bilgileri

İstiklal Anaokulu Adıyaman Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İstiklal Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İstiklal Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İstiklal Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

İstiklal Anaokulu Tarihçesi:
    Okulumuz Adıyaman ili Besni ilçesinde yer almakta olup 2003 yılında hizmete açılmıştır.Yıldız projesi şeklinde yapılan okulumuz 675 m2 bina oturumu ve 3000 m2'lik bahçeye sahiptir. Okulumuzda 5(bes) sınıf, 6 şube (1 tam gün 5 yarım gün), yemekhane , oyun salonu , müdür odası , memur odası , teknoloji odası,uyku odası bulunmaktadır. Okulumuzun bahçesi geniş olup çocuklar için oynamaya elverişli her türlü ortam mevcuttur. Ayrica çocukların fen ve doğa etkinliklerinde uygulama yapabilmeleri için uygulama bahçelerimiz de mevcuttur. Okulumuzda egitim bir grup tam gün beş grupta yarim gün sabahçı ve öğlenci şeklinde yapıilmaktadır.

İstiklal Anaokulu İletişim ve Adres Bilgileri:
    Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı:İSTİKLAL ANAOKULU
    Adresi:Çat Mah.Kiz Meslek Lisesi Yani
    Telefon Numarası:4163181171
    Web Adresi:Untitled Document

İstiklal Anaokulu Resimleri:
    Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...

Bu Sayfayı Paylaş