İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 14 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu iletişim - İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu tarihçe - İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu resimleri - myo - istanbul myo - meslek yüksek okulları

KURULUŞ AMACI
    Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık ruh ve bedeni sağlıklı kendine güveni tam Atatürk ilkelerine bağlı bilimsel, çağdaş ve evrensel düşünebilen takım bilincine ve etik değerlere sahip geleceğe ümit, azim ve inançla bakan gençler yetiştirmektir.

VİZYON
    Kaliteli ve profesyonel bir eğitim vererek, küresel anlamda araştırma ağı kurup, uluslararası tanınmış okullarla ortak projeler gerçekleştirmektir. Tüm akademik ve idari personeli ile var olan eğitim fırsatlarını daha da ileriye götürmek, maddi imkanı olmayan öğrencilere eğitim imkanı sağlamak, Türkiye'nin sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmaktır.

PROGRAMLAR

Bankacılık ve Sigortacılık Marka İletişimii
    Basım ve Yayın Teknolojileri Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
    Bilgisayar Operatörlüğü Moda Tasarımı
    Bilgisayar Programcılığı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
    Bilgisayar Teknolojisi Radyo ve Televizyon Programcılığı
    Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sağlık Kurumları İşletmeciliği
    Çocuk Gelişimi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
    Dış Ticaret Tıbbi DÖkümantasyon ve Sekreterlik
    Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Turizm ve Otel İşletmeciliği
    Grafik Tasarımı Yerel Yönetimler
    Halkla İlişkiler ve Tanıtım
    İnsan Kaynakları Yönetimi
    İşletme Yönetimi
    Lojistik

Adres Bilgileri

* Adres: E-5 Yanyol No: 259 Avcılar / İSTANBUL
    * Telefon: 0212 422 0670
    * Faks: 0212 422 06 71

Ulaşım

Yüksekokulumuza en kolay ulaşım yolu metrobüstür. Metrobüs Avcılar durağında indikten sonra Beylikdüzü istikametine giden otobüs veya minibüslerle 3 durak sonra (Avcılar Lisesi Durağı) Gelişim’e ulaşabilirsiniz.

Hususi araçlarıyla gelecek olanlar Avcılardan Beylikdüzü istikametine E-5 ten devam ederek, Ambarlı sapağından İstanbul istikametine dönüp yanyoldan Gelişim’e ulaşabilirler.

Gelişim Meslek Yüksekokulu

Bu Sayfayı Paylaş