İstanbul Devlet Tiyatrosu Nisan 2010 Oyun Düzeni

'Tiyatro ve Skeçler' forumunda Dine tarafından 5 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

  1. Dine

    Dine Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    İstanbul Devlet Tiyatrosu Nisan 2010 Oyun Düzeni konusu İstanbul Devlet Tiyatrosu 2010 nisan oyun programı listesi


    Cevahir A Sahnesi

    1 Perşembe Lozan 20:00
    2 Cuma Lozan 20:00
    3 Cumartesi Lozan 15:00
    3 Cumartesi Lozan 20:00
    4 Pazar Lozan 15:00

    6 Salı Kuzguncuk Türküsü 20:00
    7 Çarşamba Kuzguncuk Türküsü 20:00
    8 Perşembe Kuzguncuk Türküsü 20:00
    9 Cuma Kuzguncuk Türküsü 20:00
    10 Cumartesi Kuzguncuk Türküsü 15:00
    10 Cumartesi Kuzguncuk Türküsü 20:00
    11 Pazar Kuzguncuk Türküsü 15:00

    13 Salı Töre 20:00
    14 Çarşamba Töre 20:00
    15 Perşembe Töre 20:00
    16 Cuma Töre 20:00
    17 Cumartesi Töre 15:00
    17 Cumartesi Töre 20:00
    18 Pazar Töre 15:00

    20 Salı Vahşet Tanrısı 20:00
    21 Çarşamba Vahşet Tanrısı 20:00
    22 Perşembe Vahşet Tanrısı 20:00
    23 Cuma Vahşet Tanrısı 20:00
    24 Cumartesi Vahşet Tanrısı 15:00
    24 Cumartesi Vahşet Tanrısı 20:00
    25 Pazar Vahşet Tanrısı 15:00

    27 Salı Ne Dersin Azizim? 20:00
    28 Çarşamba Ne Dersin Azizim? 20:00
    29 Perşembe Ne Dersin Azizim? 20:00
    30 Cuma Ne Dersin Azizim? 20:00

    Cevahir B Sahnesi

    1 Perşembe Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 13:00
    2 Cuma Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 13:00
    3 Cumartesi Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 12:00
    3 Cumartesi Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 14:00
    4 Pazar Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 12:00

    6 Salı Temiz Ev 20:00
    7 Çarşamba Temiz Ev 20:00
    8 Perşembe Temiz Ev 20:00
    13 Salı Temiz Ev 20:00
    14 Çarşamba Temiz Ev 20:00
    15 Perşembe Temiz Ev 20:00
    16 Cuma Temiz Ev 20:00

    20 Salı Herkes Sihirbaz Olacak (3 yaş ve üzeri) 11:00
    20 Salı Herkes Sihirbaz Olacak (3 yaş ve üzeri) 13:00
    21 Çarşamba Herkes Sihirbaz Olacak (3 yaş ve üzeri) 11:00
    21 Çarşamba Herkes Sihirbaz Olacak (3 yaş ve üzeri) 13:00
    22 Perşembe Herkes Sihirbaz Olacak (3 yaş ve üzeri) 11:00
    23 Cuma Herkes Sihirbaz Olacak (3 yaş ve üzeri) 11:00
    23 Cuma Herkes Sihirbaz Olacak (3 yaş ve üzeri) 13:00
    24 Cumartesi Herkes Sihirbaz Olacak (3 yaş ve üzeri) 12:00
    24 Cumartesi Herkes Sihirbaz Olacak (3 yaş ve üzeri) 14:00
    25 Pazar Herkes Sihirbaz Olacak (3 yaş ve üzeri) 12:00
    25 Pazar Herkes Sihirbaz Olacak (3 yaş ve üzeri) 14:00

    27 Salı Profesyonel 20:00
    28 Çarşamba Profesyonel 20:00
    29 Perşembe Profesyonel 20:00
    30 Cuma Profesyonel 20:00

    Üsküdar Tekel Sahnesi

    1 Perşembe Kredi Kartı-Vak'a aaaaa! 20:00
    3 Cumartesi Kredi Kartı-Vak'a aaaaa! 20:00
    4 Pazar Kredi Kartı-Vak'a aaaaa! 15:00

    7 Çarşamba Annemin Cesareti 20:00
    8 Perşembe Annemin Cesareti 20:00
    10 Cumartesi Annemin Cesareti 20:00
    11 Pazar Annemin Cesareti 15:00

    14 Çarşamba Kredi Kartı-Vak'a aaaaa! 20:00
    15 Perşembe Kredi Kartı-Vak'a aaaaa! 20:00
    17 Cumartesi Kredi Kartı-Vak'a aaaaa! 20:00
    18 Pazar Kredi Kartı-Vak'a aaaaa! 15:00

    21 Çarşamba Annemin Cesareti 20:00
    22 Perşembe Annemin Cesareti 20:00
    24 Cumartesi Annemin Cesareti 20:00
    25 Pazar Annemin Cesareti 15:00

    28 Çarşamba Kredi Kartı-Vak'a aaaaa! 20:00
    29 Perşembe Kredi Kartı-Vak'a aaaaa! 20:00

    Üsküdar Studyo Sahnesi

    2 Cuma İmparatorluk Kuranlar 20:00
    3 Cumartesi İmparatorluk Kuranlar 15:00

    6 Salı İmparatorluk Kuranlar 20:00
    9 Cuma İmparatorluk Kuranlar 20:00
    10 Cumartesi İmparatorluk Kuranlar 15:00

    13 Salı İmparatorluk Kuranlar 20:00
    16 Cuma İmparatorluk Kuranlar 20:00
    17 Cumartesi İmparatorluk Kuranlar 15:00

    20 Salı İmparatorluk Kuranlar 20:00
    23 Cuma İmparatorluk Kuranlar 20:00
    24 Cumartesi İmparatorluk Kuranlar 15:00

    27 Salı Kül Bellek 20:00
    30 Cuma Kül Bellek 20:00
     
  2. Dine

    Dine Özel Üye

    Kenter Tiyatrosu Sahnesi

    13 Salı King Kong' un Kızları 20:00
    14 Çarşamba King Kong' un Kızları 20:00
    15 Perşembe King Kong' un Kızları 20:00
    16 Cuma King Kong' un Kızları 20:00
    17 Cumartesi King Kong' un Kızları 15:00
    18 Pazar King Kong' un Kızları 15:00

    Küçük Çekmeçe CKSM Sahnesi

    1 Perşembe Kod Adı Kongo 20:00
    2 Cuma Kod Adı Kongo 20:00
    3 Cumartesi Kod Adı Kongo 15:00
    3 Cumartesi Kod Adı Kongo 20:00
    4 Pazar Ben Bir Kurbağayım (6-12 yaş) 13:00

    6 Salı Fesleğen Çıkmazı 20:00
    7 Çarşamba Fesleğen Çıkmazı 20:00
    8 Perşembe Fesleğen Çıkmazı 20:00
    9 Cuma Fesleğen Çıkmazı 20:00
    10 Cumartesi Fesleğen Çıkmazı 15:00
    10 Cumartesi Fesleğen Çıkmazı 20:00
    11 Pazar Fesleğen Çıkmazı 15:00

    13 Salı Kral Dairesi 20:00
    14 Çarşamba Kral Dairesi 20:00
    15 Perşembe Kral Dairesi 20:00
    16 Cuma Kral Dairesi 20:00
    17 Cumartesi Kral Dairesi 15:00
    17 Cumartesi Kral Dairesi 20:00
    18 Pazar Ben Bir Kurbağayım (6-12 yaş) 13:00

    20 Salı Ben Bir Kurbağayım (6-12 yaş) 13:00
    21 Çarşamba Ben Bir Kurbağayım (6-12 yaş) 13:00
    22 Perşembe Ben Bir Kurbağayım (6-12 yaş) 13:00
    23 Cuma Ben Bir Kurbağayım (6-12 yaş) 13:00
    24 Cumartesi Ben Bir Kurbağayım (6-12 yaş) 14:00
    25 Pazar Ben Bir Kurbağayım (6-12 yaş) 14:00

    27 Salı Temiz Ev 20:00
    28 Çarşamba Temiz Ev 20:00
    29 Perşembe Temiz Ev 20:00
    30 Cuma Temiz Ev 20:00

    Ahmet Mithat Efendi Sahnesi

    13 Salı Kuzguncuk Türküsü 20:00
     

Bu Sayfayı Paylaş