İstanbul Devlet Tiyatrosu Mart 2010 Oyun Düzeni

'Tiyatro ve Skeçler' forumunda Dine tarafından 3 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. Dine

    Dine Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    İstanbul Devlet Tiyatrosu Mart 2010 Oyun Düzeni konusu İstanbul Devlet Tiyatrosu Mart 2010 Oyun Düzeni

    Cevahir A Sahnesi

    2 Salı Sokrates' in Son Gecesi 20:00
    3 Çarşamba Sokrates' in Son Gecesi 20:00
    4 Perşembe Sokrates' in Son Gecesi 20:00
    5 Cuma Sokrates' in Son Gecesi 20:00
    6 Cumartesi Sokrates' in Son Gecesi 15:00
    6 Cumartesi Sokrates' in Son Gecesi 20:00
    7 Pazar Sokrates' in Son Gecesi 15:00

    9 Salı Töre 20:00
    10 Çarşamba Töre 20:00
    11 Perşembe Töre 20:00
    12 Cuma Töre 20:00
    13 Cumartesi Töre 15:00
    13 Cumartesi Töre 20:00
    14 Pazar Töre 15:00

    Cevahir B Sahnesi

    2 Salı Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 13:00
    3 Çarşamba Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 13:00
    4 Perşembe Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 13:00
    5 Cuma Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 13:00
    6 Cumartesi Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 12:00
    6 Cumartesi Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 14:00
    7 Pazar Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 14:00

    Üsküdar Tekel Sahnesi

    3 Çarşamba Kuzguncuk Türküsü 20:00
    4 Perşembe Kuzguncuk Türküsü 20:00
    6 Cumartesi Kuzguncuk Türküsü 20:00
    7 Pazar Kuzguncuk Türküsü 15:00

    10 Çarşamba Annemin Cesareti 20:00
    11 Perşembe Annemin Cesareti 20:00
    13 Cumartesi Annemin Cesareti 20:00
    14 Pazar Annemin Cesareti 15:00

    Üsküdar Studyo Sahnesi

    2 Salı Kül Bellek 20:00
    5 Cuma Kül Bellek 20:00
    6 Cumartesi Kül Bellek 15:00

    9 Salı İmparatorluk Kuranlar 20:00
    12 Cuma İmparatorluk Kuranlar 20:00
    13 Cumartesi İmparatorluk Kuranlar 20:00


    Kenter Tiyatrosu Sahnesi

    9 Salı Kod Adı Kongo 20:00
    10 Çarşamba Kod Adı Kongo 20:00
    11 Perşembe Kod Adı Kongo 20:00
    12 Cuma Kod Adı Kongo 20:00
    13 Cumartesi Kod Adı Kongo 15:00
    13 Cumartesi Kod Adı Kongo 20:00
    14 Pazar Kod Adı Kongo 15:00

    K: Çekmeçe CKSM Sahnesi

    2 Salı Ne Dersin Azizim? 20:00
    3 Çarşamba Ne Dersin Azizim? 20:00
    4 Perşembe Ne Dersin Azizim? 20:00
    5 Cuma Ne Dersin Azizim? 20:00
    6 Cumartesi Ne Dersin Azizim? 15:00
    7 Pazar Ben Bir Kurbağayım (6-12 yaş) 14:00

    9 Salı Ne Dersin Azizim? 20:00
    10 Çarşamba Ne Dersin Azizim? 20:00
    11 Perşembe Ne Dersin Azizim? 20:00
    12 Cuma Ne Dersin Azizim? 20:00
    13 Cumartesi Ne Dersin Azizim? 15:00
    14 Pazar Yağmur Ağacı (7 -12 yaş) 14:00

    Ahmet Mithat Efendi Sahnesi

    5 Cuma İki Çarpı İki 20:00
    6 Cumartesi İki Çarpı İki 20:00
    7 Pazar İki Çarpı İki 15:00

    12 Cuma Vahşet Tanrısı 20:00
    13 Cumartesi Vahşet Tanrısı 15:00
    13 Cumartesi Vahşet Tanrısı 20:00
     

Bu Sayfayı Paylaş