İsmil Cumhuriyet İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İsmil Cumhuriyet İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu İsmil Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında - İsmil Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtım - İsmil Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri - İsmil Cumhuriyet İlköğretim Okulu İletişim

Ismıl Kas.cumhuriyet İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ismıl Kas.cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ismıl Kas.cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ismıl Kas.cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ismıl Kas.cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

İsmil Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tarihcesi:

Okulumuz 1967 yılında dört derslikli olarak açılmış,1994 yılında üst kat çıkılarak 8 derslikli hale getirilmiştir. Ortalama 350 öğrenci 2 idareci ve 15 öğretmenle eğitim öğretime devam edilmektedir. Okulumuzda anasınıfı,BTS sınıfı bulunmaktadır. Okulumuz kaloriferle ısınmaktadır.

İsmil Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ISMIL KAS.CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: ismil Kasabasi
    Telefon Numarası: 3323862014
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    ismilcumhuriyeto@gmail.com
    Web Adresi: - http://www.ismilcumhuriyet.meb.k12.tr

İsmil Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş