İsmet ve Ümmühan Önal İlköğretim Okulu Kadınhanı Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 29 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İsmet ve Ümmühan Önal İlköğretim Okulu Kadınhanı Konya konusu İsmet ve Ümmühan Önal İlköğretim Okulu Hakkında - İsmet ve Ümmühan Önal İlköğretim Okulu Tanıtım - İsmet ve Ümmühan Önal İlköğretim Okulu Resimleri - İsmet ve Ümmühan Önal İlköğretim Okulu İletişim

İsmet ve Ümmühan Önal İlköğretim Okulu Konya Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ismet Ve Ummuhan Onal İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ismet Ve Ummuhan Onal İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ismet Ve Ummuhan Onal İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ismet Ve Ummuhan Onal İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

İsmet ve Ümmühan Önal İlköğretim Okulu Tarihçesi:

İlçemiz eşrafından, İstanbul’da ikamet eden İsmet ÖNAL ve eşi Ümmühan ÖNAL adına yaptırılan binasında 1990 yılında eğitim ve öğretime açılmıştır.1994 yılında ise İsmet ve Ümmühan Önal İlköğretim Okulu olmuştur.

2005 Yılında Okulumuza İl Özel İdare bütçesinden 6 derslikli ek bina yapılmıştır.

İsmet ve Ümmühan Önal İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ISMET VE UMMUHAN ONAL İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: TEPEBAŞI MAHALLESİ ZİRAAT EVLERİ YANI
    Telefon Numarası: 3328340324
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    722170@meb.k12.tr
    Web Adresi: - http://www.ismetummuhanioo.k12.tr

İsmet ve Ümmühan Önal İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız