İnsanları Görün, Ey Kullar

'Diğer Resimler' forumunda Asi_isyankar tarafından 13 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    İnsanları Görün, Ey Kullar konusu Biz iki sokak çocuğu...hangi acının savurduğunu bilmeden öfke ile baktığınız...suç işlediğimiz için nefret ettiğiniz....ama bilmiyorsunuz ki biz hiç güzeli bilmedik ve doğru bize hiç öğretilmedi....şefkat ise bizim sözlüğümüze hiç girmedi

ama bir ATM'nin içine sığınsak bile yine de çocuğuz ve güzel görünmek arzumuz var.

Çaresizliğiniz bizimkine benzer mi ?

Ben bu karanlığın içinde, sefaletimin gönüllü kölesiyim. Ne bir yüzüm var ışığa bakan ne de bir yüreğim hülyalı düşlere açık.

Karanlıktaki çocuklardan sadece biriyim. Acıdınız bana ? Acımayın boş merhametiniz sizin olsun.

Umutsuzum, keyfim desen hiç yok. Soğuk da işlemiyor artık çatlamış derime. Dünya öyle çirkin ki beni de çirkinleştirdi......aman ya hava karardı, yağmur da başladı işte.....

Ellerim...çocuk ellerim....erken büyümüş, erken yıpranmış, erken üşümüş ellerim... ekmek tutan , iş gören kahır çeken ellerim....

bakmayın bana öyle.......suçluyum biliyorum....sizden utandığım için kapamadım yüzümü... dik bakışlarınızla karşılaşmak istemiyorum....benim kadar suçlusunuz siz de ve benim kadar suçunuzun farkında olmalısınız...

güzel bakın bana...güzeli öğretin....veya gidin gömek istemiyorum sizi...

Açlık kokuyor bu fotoğrafta...

bir şeker sizin için ne ifade eder..!
    belkide hiçbişey
    ama onun için çok şey ifade eder
    bir yudum mutluluk
    Yoksul çocukların hayatını renklendiren şey..!

Her aş emek ile gelir sofraya, kimine fazla kimine az harcanır çaba...

2. Google

Google Özel Üye

Paylaşım için teşekkürler...

Bu Sayfayı Paylaş