İnece Şehit Yakup Özgen İlköğretim Okulu Bulancak Giresun

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 16 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İnece Şehit Yakup Özgen İlköğretim Okulu Bulancak Giresun konusu İnece Şehit Yakup Özgen İlköğretim Okulu Hakkında - İnece Şehit Yakup Özgen İlköğretim Okulu Tanıtımı - İnece Şehit Yakup Özgen İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - İnece Şehit Yakup Özgen İlköğretim Okulu Resimleri

İnece Şh. Yakup Özgen İlköğretim Okulu Giresun Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İnece Şh. Yakup Özgen İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İnece Şh. Yakup Özgen İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İnece Şh. Yakup Özgen İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, İnece Şh. Yakup Özgen İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: İNECE ŞH. YAKUP ÖZGEN İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Inece Şh,Yakup Özgen Bsio (Isim Değişikliği Yapıldı) Bulancak Giresun
    Telefon Numarası: 4543562323

www.webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş