İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Köyceğiz Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 11 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Köyceğiz Muğla konusu İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim

İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Köyceğiz İmkb Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Muğla Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Köyceğiz İmkb Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Köyceğiz İmkb Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Köyceğiz İmkb Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Köyceğiz İmkb Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Köyceğiz
    Okulun Telefonu: (252) 262 55 49 - 252 11 63
    Okulun Faksı: (252) 262 55 49 - 252 11 63
    Okulun Adresi: YENİ MAHALLE ÇETİN EMEÇ CAD. NO:1
    Okulun Web Adresi:
    http://mkyibo.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: 965784@MEB.K12.TR
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu