İmalı Sözler 2016

'Güzel Sözler-Mesajlar' forumunda SeLeN tarafından 21 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İmalı Sözler 2016 konusu imalı mesajlar - imalı laflar - imalı aşk sözleri - imalı kısa sözler - imalı güzel sözler

Hesabını veremeyeceğiniz işlere kalkışmayın.. Çünkü öteki tarafta bulaşık yıkatmıyorlar..

"Nescafe bile üçü bir arada, ben yalnızım." diye yazanlar varya hani,
    kahvenin hası sade içilir.
    Bilin istedim..

Kokunu helal et
    Aşkı zehrettin zaten..

"Mutlu etmeyeceksen, Meşgulde etmeyeceksin".

Bir Ambulansın Siren Çalarak Gidişi Gibiydin.... Yol Vermekten Başka Çarem Kalmamıstı sana

"Ben sana 3 dilek hakkı vermem, dilek tutmayı öğretirim."

Ben seni koskoca bir 'aşk'a sığdıramazken, sen nasıl beni bir 'hoşçakal'a sığdırdın

Gidiyorum " dedim.- " cehenneme kadar yolun var " dedi.- " o halde daha çok karşılaşırız " dedim.

Ben, senin için 'belkiydim'. Sen benim için 'keşke'. 'Belki' seviyordur diye 'Keşke'lerim ısrarcı bu gece..!

Bir Bayanın Gözyaşının Akmasına Sadece Soğan Değil, Bir 'Hıyar' Da Neden Olabilir

Hadi Simit Satanı Anladım Kestane Satanıda Peki Ya Dost Satan, Odamı Ekmek Parası ?

Allah'ın emri, peygamberin kavliyle 'kendimi' istiyorum senden. .

sevgili esmer kız! saçlarını sarıya boyatınca maalesef marilyn monroe'ya değil, trabzonsporlu ibrahim yattara'ya benziyorsun

Komşularım dinlediğim müzikleri o kadar seviyorlar ki her seferinde duvara vurarak ritim tutuyorlar

Babam ''Ne OLursa Olsun Şerefinle Yaşa Kızım'' Dedi ! Bende O Gün Bugündür BEŞİKTAŞLIYIM

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş