İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu Of Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu Of Trabzon konusu İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu Hakkında - İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu Tanıtımı - İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu Resimleri - İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri

İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu Trabzon Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: İHSAN KARADENİZ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: ihsan Karadeniz ilköğretim Okulu Of/Trabzon
    Telefon Numarası: 4627852199

Kurumun Misyonu :

Öğrencilerimizin kendi akranları arasında öne çıkarak, OKS sınavlarında başarılı olmalarını sağlamak, onları bilgi ve becerilerine uygun mesleklere yönlendirmek, sorumluluk alma ve olaylara objektif yaklaşabilen bireyler olmalarını sağlamak.

Kurumun Vizyonu:

1- Öğrencilerimizi Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda Atatürk İlke ve İnkılaplarını benimseyen, Milli ve manevi değerlerine bağlı, çağdaş, demokratik ve laik bireyler olarak yetiştirmektir. 2- Ayrıca onları Ortaöğretime ve sınavlara hazırlamaktır.

http://www.ihsankaradeniz.meb.k12.tr/

Kaynak:trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş