İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Meram Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 6 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Meram Konya konusu İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Hakkında - İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Tanıtım - İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Resimleri - İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu İletişim

İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Konya Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Tarihçesi:

1975/1976 Eğitim öğretim yılında açılan okulumuz, merhum işadamı İhsan ÖZKAŞIKÇI tarafından 24.05.1975 tarihinde yaptırılmıştır.
    Hayırsever işadamı merhum İhsan ÖZKAŞIKÇI aslen Konyalı olup, iş hayatını Ankarada sürdürmekte iken 10 Mayıs 1977 tarihinde vefat etmiştir.
    Bu okulun yapılmasında hiçbir fedakârlığı esirgemeyen merhum İhsan ÖZKAŞIKÇInın adı okula verilmiştir.
    İhsan ÖZKAŞIKÇI geleceğe armağan ettiği bu eseriyle daima şükranla anılacak önemli bir şahsiyettir.
    Okulun, nüfus artışına cevap verememesi nedeniyle 2000 yılı Ağustos ayında Koruma Derneği ve Okul Aile Birliği işbirliği ile ek bina inşaatı başlatılmıştır. İş adamları, gelir durumu uygun veliler ve halk katkısı da sağlanarak kaba inşaatı tamamlanmıştır. Daha sonra Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile ek bina inşaatı tamamlanmış ve 2003 yılında eğitim öğretime açılmıştır.
    Okulumuz teknolojik gelişmeler ve yenilikler doğrultusunda , en kaliteli ve güncel fiziki yapılandırmaya devam etmektedir.

İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: İHSAN ÖZKAŞIKCI İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: MAHMURİYE MAHALLESİ EMİR SADRETTİN SK. NO: 33
    Telefon Numarası: 3323223522
    Faks Numarası: 3323216298
    E-mail Adresi: i.ozkasikci@gmail.com
    Web Adresi: - www.ihsanozkasikci.k12.tr
    www.ihsanozkasikci.meb.k12.tr

İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız