İ.T.O.Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu Bilgileri İstanbul Beyoğlu

'İstanbul Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 20 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İ.T.O.Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu Bilgileri İstanbul Beyoğlu konusu İ.T.O.Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu Hakkında - İ.T.O.Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu Tanıtım - İ.T.O.Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu Resimleri - İ.T.O.Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu İletişim

İ.t.o.kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu İstanbul Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İ.t.o.kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İ.t.o.kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İ.t.o.kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, İ.t.o.kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: İ.T.O.KADINLAR ÇEŞMESİ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: PIYALEPAŞA MAH. PIYALEPAŞA CAD. NO:92-94 KASIMPAŞA
    Telefon Numarası: 2122564070
    Faks Numarası: 2122533232

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş