İşte acının yüreğe düştüğü anın resmi

'Yurt İçi Haberler' forumunda Dine tarafından 22 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    İşte acının yüreğe düştüğü anın resmi konusu [​IMG]
    Dün Ordu Perşembe Anadolu Lisesi öğrencilerini taşıyan servis aracı, orta refuje, ardından da bir ağaca çarptı. Kazada, öğrenci Elif Bindaş yaşamını yitirirken, 14 öğrenci de yaralandı. Kaza haberini alan ailelerin acıyla hastaneye koşması yürekleri dağladı. İşte o kazadan geriye kalan

Kazada, serviste bulunan öğrencilerden 11. sınıf öğrencisi Elif Bindaş olay yerinde yaşamını yitirdi. Yaralanan öğrenciler Esra Çöl, Çilem Sağlam, Sinem Çelik ve Gökçe Yılmaz Ordu Devlet Hastanesi, Ümmühan Köse, Cansu İşçi, Tutku Kurulay, Nizam Meral, Furkan Kırış ve Çağatay Yıldırım, Meral Güçlü, Ufuk Egemen, Nehir Koyuncu ve Emre Yavuz Boztepe Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazada hayatını kaybeden Elif Bindaş'ın yakınları, geldikleri Ordu Devlet Hastanesi'nde sinir krizleri geçirdi. Seyyar balıkçılık yapan baba Erdoğan Bindaş gözyaşlarına hakim olamazken, fenalık geçiren anne Kader Bindaş'a hastane görevlileri müdahale etti.

11. sınıf öğrencisi Elif Bindaş'ın ölümü, İl Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Uzun'a, 'Artık resmi servislerin dışındaki öğrenci servislerini bir denetim altına alma zamanının geldiğine inanıyorum' dedirtti.

haber7

Bu Sayfayı Paylaş