İçimdeki Başka Ben Kitabı - Naşide Gökbudak

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 11 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    İçimdeki Başka Ben Kitabı - Naşide Gökbudak konusu Naşide Gökbudak İçimdeki Başka Ben kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın Künyesi

İçimdeki Başka Ben

Naşide Gökbudak
    · Neden Kitap
    · Basım Tarihi : 10 - 2010
    · ISBN : 978-975-254-339-3
    · Sayfa Sayısı : 224
    · Etiket Fiyatı : 15.00 TL

Kitap Hakkında

Seher, ailesinin karşı çıkmalarına rağmen Murat ile evlenip İstanbul'a yerleşir. Çok geçmeden evlilikleri meyvesini verir ve güzel güzeli ikizleri Sıla ve Suat doğar. Mutlulukları ikizlerle daha da perçinlenir. Seher için kötü olan tek şey, Elazığ'da yaşayan ailesini özlemesi ve yaptığı evlilikten dolayı babasını onu hâlâ affetmemesidir.

İkizler yavaş yavaş büyümektedir. Suat gelişimini normal bir çocuk gibi yaşarken, Sıla da birtakım tuhaflıklar gözlenmektedir. Bu durum Seher'i çok üzmektedir.

Bu gariplikler Sıla büyürken daha da belirginleşir ve Sıla'yı tamamen etkisi altına alır.

Sıla, bu olaylardan dolayı çok sevdiği sevgilisi Mennan ile evliliğe cesaret edemez.

Sıla bedenindeki ikinci ruha rağmen mutluluğu yakalayabilecek midir? Çok sevdiği Mennan ile evlenebilecek midir? Aşk bütün zorlukların üstesinden gelebilecek midir?

Kitap Kapağı

Bu Sayfayı Paylaş