özLedim seNi yaaR..!!

'Hasret ve Özlem Yazıları' forumunda Dine tarafından 17 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    özLedim seNi yaaR..!! konusu
    ÖZLEDİM SENİ

Çocuk gibiyim bu günlerde..

Herşeyden alınıyorum.Biri azıcık içime dokunan bir söz söylese ağlayacak gibi oluyorum.Sanki sonu olmayan kapkaranlık bir yoldayım çıkış arıyorum.Gülüşlerim bir türlü yansımıyor dudaklarıma.Hep Yarım,hep eksikgünler yaşıyorum.Yüreğim ağır geliyor bana.Hayata karşı bir yenilmişlik bir boşwermişlik içindeyim.Oysa kent uzun zamansonra güneşe açtı kucağını.Bense nereye gitsem gri bulutlar sürüklüyorum peşimden.Güneş inr benim içime doğmuyor nedense.Gece yarılarında sıçrayarak uyanıyorum.Çoğu zaman huzurla uyumanın ne demek olduğunu unuttum.yine güne dayanılmaz kalp ağrılarıylabaşlıyorum.Tatsız,tuzsus bir hayat işte.Bu salak,bu saçma,bu delice mutsuzluktan kurtulmak istiyorum.Ama mümkün olmuyor.Nereye baksam seni görürkennasıl yapacağım bunu..Bunca zaman sonra beni gidişinin böylesine teslim alacağını bilseydim ''GİT'' dermiydim sana...

Gidişinin ardından her giden gibi bende bir iz bırakacağını ve sonra yok olacağını düşünüyordum ama olmadı...ben yüreğimden ve beynimden çıkardığımı sanarken seni sen saklanmışsın.Şimdi yeniden çiçek açıyorsun ve yayılıyorsun bütün bedenime seni yok sayarken yaşamak daha kolaydı..Kalbimin önüne bir duvar örmüşüm aslında duvarı ben değilde sen örmüştün bilmeden..Acı,özlem,hüzün gibi duygular giremiyorduyüreğime.Kendimce rahattım...Bir yol tutturmuş gidiyordum ve beklentisiz ..Olmazdı diyordum..Söyler misin??Bütün bunları yaşarken nasıl silebilirim seni?Özledim seni yar.Özleminle başedemiyorum artık..''GEL'' desem gelebilir misin?Kollarını açarak koşar mısın bana?En önemlisi beni sensizlikten kurtarır mısın

Bu Sayfayı Paylaş