öğrenci bilgileri ve ders notları

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 14 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    öğrenci bilgileri ve ders notları konusu oğlumun ders notlarını öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim

2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

e-Okul Veli Bilgilendirme Servisi, resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrencisi bulunan veliler için hazırlanmıştır Sisteme girildiğinde aşağıdaki bilgiler öğrenilebilir:

* Duyurular: Okul yöneticileri ya da öğretmenler tarafından size ulaştırmak istenilen duyurular yer almaktadır Bireysel bazda ya da toplu duyurular
    * Ders Programı: Ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri, derslere giren öğretmen bilgileri haftalık ders programı,
    * Devamsızlık Bilgileri: Dönem içinde özürlü ve özürsüz devamsızlıklar
    * Not Bilgileri: Öğrencinin okulda aldığı sınav, proje ve performans belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar
    * Sınav ve Proje Bilgileri: Öğrencinin hangi dersten ne zaman sınav olacağı ve projesini teslim edeceği tarihler

Öğrenci TC Kimlik No:
    İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen 11 basamaklı numaradır TC Kimlik Numarası bulunamayan öğrenciler için e-Okul sistemine kayıtlarında verilen geçici numara kullanılmaktadır

Öğrenci Okul No:
    Okula kayıt sırasında verilen numaradırHer öğrencinin mutlaka bir okul numarası bulunmaktadırSisteme giriş yapabilmek için bu numaranın bilinmesi gerekir

Giriş için alttaki bağlantıyı tıklayın

http://e-okul.meb.gov.tr/Ilkogretim/Veli/iov00001.aspx

3. cocugumun ders notlarını öğrenmek ıstıyorum

4. e okul açılmıyor ne yapabilirim

Bu Sayfayı Paylaş