çocukluk aşkı

'Makaleler-Denemeler' forumunda _KaRiZmA_ tarafından 18 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. _KaRiZmA_

_KaRiZmA_ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    çocukluk aşkı konusu Çocukluk yıllarında başlamıştı ona olan aşkım.O zamanlar aslında aşk kelimesinin ne olduğunu bile bilmiyordum.Çok tuhaf bir sevgiydi.Onu düşünmeden yapamıyor onun içinde olmadığı hayalleri bile kuramıyordum.Anne baba sevgisinden bile öte bambaşka bir sevgiydi.

Aşk kelimesini araştırdığımda benim ona olan sevgimi açıklıyordu sanki.Artık bu tuhaf sevginin aşk olduğunu anlamıştım.

Hani derler ya çocukluk aşkı çok büyük bir aşktır.Bu söze katılıyordum.Onu gördüğüm günden beri kendimi unutmuş hep onu düşünüyordum.Her gece balkona çıkar ben ise hep onu izlerdim.Tıpkı ayın doğuşunu izlemek gibi.Ona olan sevgimi açıklamak istiyordum .Ama bir türlü ona o iki kelimeyi söyleyemiyordum.Utanıyordum ve korkuyordum.Ya istemezse işte o zaman yıkılırım.Seni seviyorum diyemeden yıllar geçti…

Artık büyümüş olgun birisi olmuştum.Daha fazla zaman kaybetmek istemiyordum ona duyduğum bu büyük aşkı onunda bilmesini istiyordum.Hala ilk günkü gibi heyecanlıydım.Karşısına çıkıp seni seviyorum diyecektim ama yine korkuyordum.Ya istemezse o zaman yıkılırım.ama içimde bu korku olsa da söyleyecektim kararlıydım.Onunla konuşma fırsatı buldum.Çok heyecanlıydım sesim titriyordu onunla konuşurken.Hiç beklemediği bir anda seni seviyorum dedim.Çok utandım ve hala korkuyordum.Ya istemezse o zaman yıkılırdım.Bu tuhaf durum karşısında çok şaşırdı ve durakladı biraz.Artık ağzından çıkacak sözleri bekliyordum.Hayatımın en önemli anı.Ben seni arkadaşım olarak görüyorum dedi. İşte korktuğum cevabı duymuştum.Gözlerim doldu o an.Tek kelime etmeden arkamı dönüp uzaklaştım yanından.Eve gitmedim moralim çok bozuktu.Geceyi bir parkta geçirdim.Verdiği cevabı düşündükçe ağlıyordum.Bu kadar basit bitmemeliydi.Bir kaç ay ona gözükmedim.Utanıyordum…

Bir daha konuşmalıydım onla.Belki fikrini değiştirmiştir diye.Ama bu sefer yüz yüze konuşmak istemedim utanıyordum çünkü.Duygularımı bir mesajla ifade ettim.Bu aşk bir mesaja sığdırabilecek kadar kısa değildi ama yapacak başka bişi bulamıyordum.Kısa bir süre içinde cevap geldi.Beni arkadaşı olarak görüyormuş.Artık pes ettim o dakka.Anladım ki her aşkın sonu mutlu bitmiyormuş.

Şimdi onu unutmaya çalışıyorum ama başarabilmiş değilim.

Aşk; 3 harfli ama benim yüreğimdeki o büyük sevgiyi anlatabilen tek kelimeydi.

2. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Paylaşım için teşekürler...

Bu Sayfayı Paylaş