ßirbirinden Güzel Nickler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 25 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    ßirbirinden Güzel Nickler konusu bna hawa atıcan die kendini qasma damaRındaqi qanın biLe bana hasda eheheh X]

éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKdiR éDD..! XPpP

ѕuѕмαк wєяiLмєsi єη güç cєwαρтıя.çoк кoηu$αη кoLαy oLαηdıя.susтuм вєη,iѕтєyєη кoηu$ѕuη...

Bîzî BîR AllÂh BîrDê DostLÂrımız BîLsîN , ZâHmêT oLmâZsa qêRîsî îLêrLêsÎn.!!!

♥ Kanatlarım yoktu benim ama bir zamanlar melektim…

İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemez. . !

nasıl da koşuyo
    hayattan sadece boş yere gülerek zevk alan şahsiyetpeh heueeheheuue XD

2 Gün önce PunktıNız..$imdi Ne oLdunuz eMo mu xD eVet BenCede hiç öZenti DeğiLsiniZ..SadeCe FazLa Zeki Ve KomiKSiniZ XD

MaLLardan uzak. HayvansaL vé saLaksaL ki$iLikLérdén uzak. qérçék insanLarLa Yéni ßir hayat*.

Cafe crown gibi içimi ısıttın,lipton ice gibi sogutma sakın,hayatın tadı coca cola falan deil sensin..Bi biskrem versem benm için GüLerMiSiN

şİzofrEnce yassaMıNA yOoOLdaS OoLsuN.bu nEfret dOoOLu kElimElerim.ßiR tKat OLsuN

♥♥♥^^Kiminin Herşeyiyim Kiminin sahip oLamadqı Tek $eyHimm..!^^

sen o cicili bicili yalanlarını gelde külahıma anlat , demode bu numaralar yemezler adımını denk at...heheuXD

t|é köpék|é µqrâ$âcâk wâktim o|sâydi vétérinér o|ur öncé séni tédâvi édérdim..XDXDXD

GüseLim__ $iRinim,, SahaNeym .. DerDine TEK ßaHaneyim ! MeLek miyim ? Peri mi ? ßiLmem kii NeYm ?? Yaa ßen Ne shEqEr $hEym (''.)

ßeni YormayIn! --> çOk ü$engeCim.. ßana yaLan söyLemeyin ! --> Nefret Ederim! ßana ßi$ey sOrmayIn! --> ßiLmiOrum!
    Ciddi oLmayIn --> ßen güLüyorum... GideLim Diyin! --> GeLiyorum!... Dalga geÇeLim. --> ßayıLıyorum !.. Derdinmi var ¿ --> DinLiyorum ... çOk mu zOr¿ --> Ugra$Iyorum!..ßana a$Ik oLma! --> ßen oLamIyOrum !!! >>km ne derse dsn bn böleimm degsmyrm<<
    Tartısıcaksak Eger Bana İzin wer BEynimi cıkartıp GeLeym.. sartLar eSiT oLsN...... ehheueueheeueu XDdDd

Bu Sayfayı Paylaş