Üzümlü Anaokulu Erzincan

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Üzümlü Anaokulu Erzincan konusu Üzümlü Anaokulu Hakkında - Üzümlü Anaokulu Tanıtım - Üzümlü Anaokulu Resimleri - Üzümlü Anaokulu İletişim Bilgileri

Üzümlü Anaokulu Erzincan Üzümlü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Üzümlü Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Üzümlü Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Üzümlü Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ÜZÜMLÜ ANAOKULU

Adresi: Fatih Mahallesi

Telefon Numarası: 4464112327

E-mail Adresi:
    966265@meb.k12.tr

Web Adresi:Üzümlü Anaokulu Müdürlüğü

Üzümlü Anaokulu Resimleri

Şubat 2007'de Eğitim Öğretime açıldı.Okulumuz, 100 öğrenci kapasiteli olup 11 kız ve 11 erkek olmak üzere toplam 22 öğrencimiz mevcuttur. Okulumuzdan %78 oranında faydalanılamamaktadır. Okulun bahçe düzenlemesi yapılmaktadır. Eksiklikler giderildikçe, Okul Öncesi eğitimin önemi kavrandıkça okulun kullanım kapasitesinin de artacağını ümit etmekteyiz.

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş