Ürün Yönetimi 2008 1.0.1 Download

'U-V' forumunda Siraç tarafından 11 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Ürün Yönetimi 2008 1.0.1 Download konusu Ürün Yönetimi 2008 1.0.1 Download

Sürüm : 1.0.1

Boyut : 5.19 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Kısıtlama : Kayıt sınırı

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Sazak Yazılım

Tanıtım:
    Üreticiden: Ürün Yönetimi 2008 yazılımı, şirketlerin, firmaların, ürün satışı gerçekleştiren her türlü kurum ve kuruluşun temel ihtiyacını karşılamak için üretilmiş bir yazılımdır.

Yazılımın temel özelliklerini sıralar isek:

Ürünlerin kaydının yapılması, maliyet ve satış fiyatlarının tutulması,
    Hesapların kaydının yapılması, iletişim, adres ve bakiye bilgilerinin tutulması,
    Herhangi bir ürünün herhangi bir hesaba istenen miktarda satışının yapılması,
    Mali durumun çeşitli raporlarla bildirilmesi.

Yazılımın yapabildiklerine örnek olması açısından özelliklerinden birkaçını cevap verebildiği sorular olarak yazalım:

Hangi ürünleri en çok satıyorum?
    Hangi müşterilere en çok satıyorum?
    Bu ay toplam ne kadar satış yaptım?
    Genel mali durumum nedir?
    Bu zamana kadar hangi üründen ne kadar sattım?
    Ürünlerden ne kadar kar ediyorum?
    Müşterilerimden ne kadar kar ediyorum?

Deneme sürümünde sadece kayıt yapma imkanı sınırlıdır ve bunun haricinde hiçbir sınır yoktur. Lisanslı sürümünde milyonlarca kayıt girilebilir.

Yazılım bütün işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Yazılımın çalışması için Java 1.6 veya üstünün makinenizde yüklü olması gerekmektedir. Yüklü değilse buradan innDirebilirsiniz.

Java yazılımını kurduktan sonra ve Ürün Yönetimi 2008 programını innDirdikten sonra, programı uygun bir arşiv açma programı ile açmanız gerekmektedir. Programı doğrudan C:\ veya D:\ dizini altına açmanız tavsiye edilir. Programı açtıktan sonra "Ürün Yönetimi 2008.jar" dosyasına çift tıklayarak programı çalıştırabilirsiniz.

Yazılımı satın almak, teknik destek ve her türlü iletişim için e-posta adresi: destek@sazakyazilim.com

Ürün Yönetimi 2008 1.0.1

Bu Sayfayı Paylaş