Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Merkez Giresun

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Merkez Giresun konusu Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtımı - Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Erişim Bilgileri - Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri

Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Giresun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ÜLPER ŞEHİT ÜMİT KILIÇ YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
    Adresi: ÜLPER ŞEHİT ÜMİT KILIÇ YİBO

Telefon Numarası: 4542537899
    Faks Numarası: 4542537899

Vizyon ve Misyon

Tüm öğrencilerin
    öğrenmelerini sağlamak,
    onların bilgili, becerili
    kendine güvenen bireyler
    olarak yetişmelerine fırsat tanımak
    onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına