Özlem Nickleri - Özlem Sözleri - Msn Özlem Nickleri - En Güzel Özlem Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 23 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Özlem Nickleri - Özlem Sözleri - Msn Özlem Nickleri - En Güzel Özlem Nickleri konusu Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!
    *Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

*Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!
    *Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var
    *Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba)
    *ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer
    *BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM
    *BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir…
    *Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında…
    *Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi… Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…
    *GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır…
    *Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmamrahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmamrahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM
    *Saklarmısın beni göz bebeklerinin haznesinde, mahşere kadar güneşim ayım olurmusun, gökyüzünde usulca damlarmısın yüreğime ve sonsuza dek benim vazgeçilmezim olurmusun ?
    *Bu kente yalnızlık çöktüğü zaman Uykusun da bir kuş ölür ecelsiz Alıp ta başını gitmek istersin Karanlık sokaklar kör sağır dilsiz ve unutma ben seninle o gecenin eşsis güzelliginde warım
    *Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için
    *Herşeyi Öğrendiğin Kadar Bilirsin Bunu da Öğren Sevdiğin Kadar Sevilirsin…

*Derlerki bi insani farketmek icin 1 dakika lazimmis,onun hakkinda fikir üretebilmek icin 1 saat,ondan hoslanabilmek icin 1 gün,onu sevebilmek icin 1 hafta,ama onu unutabilmek icin bir ömür yetmezmis…
    *seni her düşündüğümde bir yıldız çiziyorum,bilmiyorum kaç yıldızoldu ama artık benimde bir gökyüzüm var
    *aşk bir mumdur senide yakar benide mumu hiç söndürme
    *Su iner yokuşlardan basamak basamak benimse alın yazımyokuşlarda susamak
    Hayal olmak isterdim mutlu olmak icin aşık olmak isterdim sevilmek icinaptal olmak isterdim üzülmemek icin bu msj olmak isterdim SANA KAVUSMAK İCİN…
    *Sanmaki yerin dolacak,senden başkası benim olacak!Ne bana senin gibi bir sevgili,nede seni benim kadar çok seven olacak…
    *Herkes sever ama aşık olamaz ben seni sevmedim taptım…
    *SENİ SEWDİGİM KADAR ALLAH SEWSEYDİM PEYGARBER OLURDUM
    *Karanlık geceri sırdaş buldum kendime seni hep onlara şikayet ettim sensizliği yorgan gibi örtüp üstüKaranlık geceleri sırdaş buldum kendime seni hep onlara şikayet ettim sensizliği yorgan gibi örtüp üstüme sana bile çaktırmadan seni sevdim…
    me sana bile çaktırmadan seni sevdim…
    *dun çiçeklerin önunden gecerken bır gul gordum dunyanın enguzel gülü benım dıye haykırıyordu o gulu aldım fakat guzel oldugu için değil seni görüp utansın diye
    *AY YILDIZLARA MUTLULUK FISILDARKEN GÖKYÜZÜ SEVGYYSNY YERYÜZÜYLE PAYLA?IRKEN BEN SANA BYR PARÇA MUTLULUK YOLLUYORUM YÇYNDEKY UMUT ÇYÇEKLERY SOLMASIN DYYE…
    *OMRUME YETECEK BiR ASK ARARKEN SENi BULDUM, SiMDiYSE ASKIMA YETECEK BiR OMUR ARIYORUM, CUNKU SENi COK SEViYORUM
    *Ne varsa aradygim bilki sende bulmusum, Senden öncesi yoktu seninle var olmusum, Sende bütün umutlar sende bütün özlemler, Beni sende arama ben artik senin olmusum

*Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın Onunla paylaştıklarımı seninle paylaşsaydım Keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım
    **Bir gül yetiştirdim adını aşk koydum kopardılar, bir gül daha yetiştirdim adını sevgi koydum kopardılar, son bir gül daha yetiştirdim adını ayrılık koydum onu herşeye rağmen yaşatıyorlar
    *sen gullere ozenme, guller sana ozensin Uzme tatli canini sen gullerdende guzelsin sevgi kadar masum sevilecek kadar ozelsin, sen birtanesin herseye bedelsin…

2. Siraç

Kaçır GözLerini Benden ! GörürseLer beni, BakamazLar Ztn Görmezlerse üzüLür BnmkiLer ! Sn en iisi kaçır onları benden

Bana bulaşma kalbini kırarım, üstüme gelme dünyayı yakarım,bu sevgi sna çok geldi,bundan böyLe uzak oLaLım!

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda

sna canımdan can werdim daha n yapacaktım! bizi yaratan dururken sna mı tapacaktımm

Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar

Kirasi ödenmistir ömrümüzün dört duvarda, kimse görmez, günes ilk bize dogar

ûzérîmé Gåzété ôrtûn ; µyµyåcågIm

Hayatta Hiçbir$eyim Az oLmadı Senin Kadar Ve Hiçbir$ey özLemedi Seni ÖzLediğim Kadar!

DüshLerimde pusLu ßir intikam biLeklerimde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßirseyh yokmush Sen gidince ya$anacak ßir$ey øLmadığı kadar

ßeni Vurun ßu Aşk'a ßir Koyun !

Síz kµtµ kµtµ pénsé øynârkén , bíz kµtµ kµtµ EFES í¢íyørdµk

ßeni õyLe ßir yaLana inandır ki, õmrûmce sûrsûn døğruLuğu

µzaklara dµ$sédé yølµm , øLµm bilé øLsa sønµm , vérdigim søn néfésté bilé ; VATAN SAOLSUN DIYORUM

Durdurun Dünyayı inicek var öLmek sorun değiLde kefen tarzıma uymuyor

YıLdız ßir Göktê GüzêL ßirdê Ayyuktâ, Ay ßir YıLdızLâ Güzêl ßirdê ßâyrâktâ, Düşmân Pusudâ GüzêL Døst Yânındâ, Kân Dâmârdâ GüzêL İntiKâm Yâkındâ!!! C ×

GüL BaHÇeSiNe GiReN GüL oLuR GüL oLMaSa BiLe GüL KoKaR

Há¥áT ¥íÑé; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ qírí$ ; ÑéDéѧíZ qéLí$Mé ; úMíT§íZ§oÑuÇ ; GéRéK§íZ

Umduğunu deiL! ßuLduğunu GötürecekSin!

3. Siraç

вєη єη çσк уüяєğιмє кız∂ıм öƒкє вüуüтєη вαηα ιηαт, ѕєνgιℓιηιη ѕєѕιηι ∂υу∂υğυм∂α уєηιℓєη уüяєğιмє кız∂ıм

~~~ηαѕıℓ вιя ѕєν∂αуѕα вυ "кαяşı" кσуαмαм~~~

ѕαηмα ѕαкıη ѕєη∂єη, вєη кєη∂ιм∂єη ναzgєçтιм !!

Fransaa Fransaa saldır saldır Fransaaaa !!

αşкℓαяı ∂α ∂єνяαℓıя мı кαℓρ ηαкℓι уαρтıяαηℓαя ¿?¿

Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!

уσяυℓ∂υм кαçı$ℓαя∂αη, кαувσℓυ$тαη ѕıкıℓ∂ıм

ѕαкıη αякαηα вαкмα, кяαℓℓαя öη∂є gι∂єя

msn de ne? ne işe yarıyo

"ѕєηι ѕєνιуσяυм" ∂єякєη, αѕℓıη∂α öуℓє υzυη кσηυşυуσя∂υм кι вιя вιℓѕєη

çσктαη υzαкℓαşтıм, вıяαктıм вιя уєяℓєя∂є, υηυттυм ѕєηι αşк нαтıяℓαт кєη∂ιηι вαηα !!

“ηє çσк уσяυℓ∂υк вüуüмєктєη ѕσℓυкℓαηαℓιм вιяαz”

вιя ιηѕαηı ƒαяк єтмєує вιя ∂αкιкα,тαηıмαуα вιя ѕααт,αηℓαмαуα вιя güη,ѕєνмєує вιя нαƒтα уєтєя;αмα υηυтмαуα вιя öмüя уєтмєz

нαнα ραмυктαη ρяєηѕєѕмι σℓυя σℓυм ρяєηѕєѕ ∂є∂ιğιη тαş gιвι σℓυя

вι αηℓαмαℓıк zєкαм ναя∂ıαηℓα∂ıмαηℓαмαz σℓαу∂ıм

4. Siraç

özlemin içinde ateş olduysa bir az olsun tebessüm etmek istiyorsan sevgiline yazacağın iki özlem nickleri ile kendini ifade et

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi Bir insanin birtanesi olmalı, o da senin gibi

Çok büyük okyanusta bir su damlası olmak, Uçsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak, En önemlisi milyonlarca insanin içinden senin sevgilin olmak

Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasil verebilirim ki?

Gece yarisi islak gözlerim, camda seni bekliyor, belki gelir diyorum Hani bir sarkimiz vardiya, onu söylüyorum ve seni çok seviyorum

Bir gün beni unutmayi denersen öyle biriyle unutki, sana savurdugum kursunlarin önüne geçebilecek kadar cesur, o gün seninle ölecek kadar Seni Seviyor olsun!

Ay isignin aydinlattigi bir kumsala küçük bir dal parçasiyla seni seviyorum yazmak isterdim Fakat sen hirçin bir dalga olup silersin diye korktum

Kalbimde 3 çiçek yetistirdim Sevmek, sevilmek ve beklemek Sen bunlardan ikisini kopardin Bana sadece biri kaldi, beklemek

Her gün sevda çekipte gülünmüyor degilmi?Bir güzelden baskasi sevilmiyor degilmi?Seni asla unutamam,sensiz olamam diyordun,Hani bensizolurdun,olunmuyor degilmi?

Bir gün zaman kayar elinden tutamazsin Sel gibi akan gözyaslarini kurutamazsin Öylesine sendeyim, öylesine bendesinki Unutmak istesekte artik unutamayiz

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasis gitmek istersen, yanima gelki sana sensiz yasamanin ölüm oldugunu göstereyimeuroalemcom

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun Ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düstügüm o yer DUDAKLARIN OLSUN!

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kirmizi digeri beyaz Sen beni unutursan kirmizilar solsun Ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

Benim için hayatta iki sey önemlidir: Biri sen digeri özgürlügüm Özgürlügüm için canimi, senin için özgürlügümü feda ederim

Sen bendesin! Zira bendeki sen beni deli eden Esirge gözlerini benden, istemem olmaz olasi bendeki fukara sevdasi! çok gelir, YETINEMEM!

Ask dedigin, dudaklarda kahkaha degil, gözlerde yastir Maksat sevgili ugruna ölmek degil, ugruna ölecek sevgili bulmaktir

Dün Çiçekçinin önünden geçerken bir gül gördümDünyanin en güzeliyim diye haykiriyorduOgülü aldimAma en güzel oldu?u Yçyn de?ilde seni görüp utansin diye

Seni bulmaktan önce aramak isterim, Seni sevmekten önce anlamak isterim, Seni bir yasam boyu bitirmek degil, sana hep yeniden baslamak isterim

Ilik bir rüzgar esti buradan, nerden geldigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen herseye dedi Benimde aklima sen geldin çünkü özlenen sendin

Ben kurak topraklara inat yesermis bi cicegim biliyorum ki bir gun baharlar tum guzelligiyle gelecek ve sen yagmur olacaksin

Mutluluk, mesafeleri uzak da olsa baglar, yalnizlik sensizlik olunca gülen gözler aglar, senin adini duyunca yikilir karsimda tüm siradaglar

Duyguydu yillarca bozdurup harcadigimiz, sevgiydi gölgelerimizi kiskandigimiz, kaderdi pençesinden kurtulamadigimiz, mutluluktu tadina doyamadigimiz asktan da öte bir seydi adini koyamadigimiz

Hüzünlü bir sonbahar aksami buruk bir yagmur tanesi olsam saçinin teline usulca süzülsem yüregine akmak istesem beni yüregine alir misin?

Yeryüzünde her askin gökyüzünde bir melegi varmis Yeryüzünde biten her ask için gökyüzünde bir melek aglarmis Sana söz bizim melegimiz hiç aglamayacak

Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir, geçip giden zaman

Bir gül olmak isterdim, dalimdan koptugum an yalniz senin için kopayim ve yalniz senin avuçlarinda solayim diye bitanem

Birgün gülen gözlerle bana geleceksin Bana ben mi dünya mi diye soracaksin ben tabiki dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksin , bilmesinki bütün dünyam sensin gülüm

Denizlerden kagit, yosunlardan kalem yaptim, her yere seni seviyorum yazdim, ama sen aptalsin, inandin, çünki ben seni sevmedim, sana taptim

Yasamak özlemsiz, Özlem sevgisiz, Sevgide sensiz olmaz Unutma sevmek daima beraber olmak degildir Sensizken seninle olmaktir​

5. Siraç

Özlem geceleri kapımıza dayanacak
    Sevgilim/susturma bizi
    Sürç-ü lisan olmasın bu aşk

Uğurladım eski sevdalarımı/gözlerine ilk baktığım an
    Çarmıha gerdiğim özlemlerimi azat ettim
    Huzur kazandım müzayededen ikimiz için
    Bol köpüklü bir kahve taşıdım bakışlarımla sana
    Yüreğimi istedin/verdim

Kayıplarım çok,ne yazar senide kaybetmişim
    Ben kimleri tarihe gömdüm,sen bilemezsin
    Kalbimdeki imparatorluğun efendisi benim
    Seni az önce idam ettirdim

tüm barbi bebeklerimin bacaklarını çoktan kırdım ben;

bebekler'l e

oyna_mı'yorum artık !

içim'de iç ses /dış ses kapışması var !
    iç ses'me ayakta alkış varken,
    dış ses'ime olanca küfür'üm var

6. Siraç

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz…

TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz!!
    Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez
    Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmez,ağLamaya değenLer zaten ağLatmaz…
    Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın…
    Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar
    Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!
    Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderimDinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,
    serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsunpara şöhret elin olsun
    tatlı dilin benim olsunsensiz geçen yüzyıl değilseninle gecen bir gün benim olsun aşkım

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz

Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdenizBize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz

SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!

Bir gün sen de beni ararsınBir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden,
    gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni

Ben bir çocuğum aşka kandırılmış
    Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış
    Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış
    Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış
    Biz ince bel, ela göz, sütun bacak için sevmedik güzelim
    Gümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda…
    Ateşin yanında barut, barutun yanında ateş olasın diye!
    Rakı sofralarında söylenip, acı tütün çiğnercesine sevdik
    ANLAYAMADILAR…
    BENİM ACIYA VERECEK BİR ŞEYİM KALMADI,
    MUTLULUKTAN ALACAĞIM VAR BENİM
    fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla vazgeçmezz
    kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım
    Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim
    Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!!
    Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum
    Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum!
    ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle cehennemde yanmak isterim
    Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz
    Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim
    İçtiğim Şarap OLsun Çéktiğim Esrar Olsun Sévdiğim Kız Müslümcüysé Canım Féda oLsun
    SERSERILER NE AGLAMAYI NEDE SEVMEYI BILIRMIS,
    OLAKI SEVDI BIR KEZ SEVERLERMIS VE OLAKI AGLADI GOZYASININ DUSTUGU YERDE OLURLERMIS
    Sen Benim Adımı Bile Anamazsın…Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!
    Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen YaktınSEN İSTEYEREK YANDIN!!!
    Ağlamak cocuklara affetmek ALLAH a mahsustur,Bir gün beni aldatırsan ağlamam cocuk değilim affetmem ALLAH değilim…
    sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara
    kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA
    Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim
    ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ
    Efkarlıyım bu gün yine gurbet elde akşam oldu içip küstüm kaderime ayrılık oldu
    Anam yokki derdimi bilsin bacım yokki gözyaşımı silsin hasta düştüm gurbet elde yanlızım şimdi
    seninle başladığına inandığım bir hayatı,sen olmadan nasıl yaşarımmm…
    Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem…
    DENIZ YA KUDURMALI YA DURULMALI,HANCER YA SONUNA KADAR SAPLANMALI YA KININDA DURMALI
    SEVECEKSE INSAN YA OLUMUNE SEVMELI,YADA HIC
    Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim!!
    Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum
    GULLER ARASINDA BIR DIKEN KIRIK MASADA ICKI ICEN AZAB OLMUS GÖNLÜ ESRAR CEKEN
    NEREDE BIR MUSLUMCU GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
    Kim Démişki SarhoşLuk Kötü Şéy Oysa Bén Hérşéyimi Ayıkén Kaybéttim
    DUNYA BIR EFSANE HAYAT BIR DRAM YASAM BIR HUZUN SEVMEK BIR HATA…
    Dumanımda o vardı, sigarayı bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım;
    rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım!
    Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman
    aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane
    sil at aklından yazıp cızdıgın eserı herkezden üstundür su gördügün serseri
    Gittiğin gün kendin gibi herşeyimi alıp gittinSen gittin ben bittim
    Kader deyip çekip gittinSen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalim
    Her sokak köşesinde kavgamız,okulda kıravatımız,dostumuzda hatıramız,
    düşmanımızda façamız,her meyhanede masamız,sevenlerimizde adımız silinmez
    Senin gözün hep yükseklerde benim ise sendeSen marka dedin ben mutluluk,sen son model araba dedin ben sevgi dedim,
    sen en büyük mutluluk para dedin ben ise sana kavuşmak dedim ve bırakıp gittin
    Tek başıma kalmış bir karanlıktayım bağırıyorum sesim çıkmıyor,arıyorum yolumu bulamıyorum;bir yanım uçurum ,
    bir yanım ormanlıkUçuruma gitsem ölecem,ormana gitsem kurt,çakalın kucağına düşecem çıkmazdayım

7. Siraç

gitseNde eLveDa diemm Ki saNa kLbime kazıMışm aDıNı Nede oLsa![​IMG]

herKes gdeR,heRşey biTeR ama hayaT yiNede dVm edeR!

seNde deLi gibi sevseN ya beni geL üzMe şu deLİ kaLbimi!

yaLaNmışsıN deMek ki seNde çokTa umrumdaSıN saNki ----!

uNTtuM ki aRTık sNi döN deseMde isTemem arTık yLN sevgiNi

apTaLca sözLeRiNİ daa NeKdR diNLicem dmK daLga gçtiN ay gLmkTn öLcm bN sNi hiç sevmediM peki beyfeNdi buNa ne diceN

yLNızım ama hiçkmseyLe hiçbişiyLE olmaddıım kdR mutLuuyum

hiçkimseye yLvRmam bN heR öNÜme geLeNe kaNmam!

bu dnyaDa bN tkiM eşiM bnseRim yok oLamasda zaTeN![​IMG]

düNyaLaRı veRseLeR baNa sevmişiM ya sNİ bi keRe deişMem hiçbişye!

ßu Defa giTme demiycm giT aRTıK![​IMG]

yoKsuN yNmda uzaKLaRdasıN haLa kLbimdesiN buNu da saKın uNuTmaa![​IMG]

*Yaylan yAYLan rİTİmlE YaylAN BizİMLe yaYLan kİ OrtaLIK Bi aNDA yaNSIN
    *aDIMI laZIM OOOOOOOO YayLAn nAZLım[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

8. Siraç

Kalbim yoLcu!
    BekLe yoLumu
    avuttum Umudumu!
    GözLerimi kuruttum
    Sordugum soruLarın yanıtı neydi!
    İnan bana bende unuttum!!

Sakladım gözlerimi
    Sustum hep sözlerimi
    Yandım yar közlerimi
    Savur savur bitmiyor

boş kümeden başka alt kümem yok!!!

hayat bo$ elde var sıfır hiç bi$ey yok yine yalnızım
    Ben bilirim sensizlik ne demek ben bilirim sensizlk ölüme denk kolaydi yasamdi geçti diye bilmek arkaya bakipta geçmise sövmek

ѕσяяу вαву gαмє σωєя

Sensizlikten Pes Etmekteyim!

iSTeYeNe DeiL aLaYınA GiDeR,KoNyA KıZıYıZ ŞeKLiMiZ YeTeR,öFKeMiZ eCeLDeN BeTeR,GüZeLLiĞiMiZ TüM KıZLaRı eZeR

9. Siraç

» gül gül demiş bülbül güle gül gülmedi gitti bülbül güle,gül bülbüle yar olmadı gitti

» gelecekse beklenen beklemek güzeldirözleyecekse özlenen özlemek güzeldirsevecekse sevilen:işte o herşeye bedeldir

» dünyada güneşin doğmadığından ateşin yakmadığından suyun akmadığından şüphe et ama benim aşkımdan aslabebeğim

» özlemin var şu gözyaşlarımın suskunlugunda yüreğimde kahredici bir yanlızlık ellerimi açmış dua ediyorum allaha sana olan tertemiz duygularımın sonsuzluğunda seni çok özlüyorum bitanesi

» sen hiç ölümün gölgesinde ölümü yaşadın mı bir garibin elinden tutupta ölüme rest çektin mi sen cilalı parlak yerlerde gezerken ben parçalanmış vucudumla hapishane köşelerinde güneşin doğuşunu bekliyordum

» bak arkadaş seviyorsan şunları bil uzaktır gidemessin yakındır istediğini yapamazssın güzeldir erişilmezdir sevdalısındır dürüstçe anlamazdır tek istediğin yalnız kalmaktır onu bile çok görürler seni anlamazlar sen bence ne yap biliyormusun arkadaş yeterki sev tek taraflı olsa bile ebedi sev sevki güller utansın kuşlar kıskansın ama onu sev

» hatırlamak gönül dağındaki gül kadar güzel ise , unutulmak hüzün dağındaki diken kadar acıdır

» şafak kaçta askerim ekmegim aşım helalim sen nöbette beklerken ben yolunu gözlerim hasretin zor memedim

» yarınlar umudumdu benim bugünlere düşmandım, yarınımdım sen benim bugünüm olamazdın ,yarınlar hic gelmedi,ben hep bu gunlerde kaldım

» günaydın kalbimin sahibi günaydın aşkların en tatlısı sevgilerin en görkemlisi günaydın soğuk kış gecelerimin ateşi seni çok ama çok seviyorum

» kader beyaz kağıta sütle yazılmış yazı, elindeyse sıyır beyazdan beyazı tanrımdan umuyorum ki seni kaderime yazmış olsun

» sana olan sevgim bedenimdeki kanlarin hepsi bedenimi terk edince ve sana olan sevgim ben ölünce bitecektir!!!

10. Siraç

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!
    *aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur
    *Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!
    *Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever
    * Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var
    *Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum Seni Çok ama Çok Seviyorum
    *Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı Sende kalsın!
    *Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim Seninde benim gbi sevmeni isterdim!
    *Ağlamak çocuklara affetmek Allah''a mahsustur Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem
    *Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"
    *Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!
    *Sevgini göstereceksin söylemek yetmez Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

11. Siraç

BUNLARDA BENDEN………xD

*cHatLaq <3

*ßaZéén ßir içKi $iŞési yaŞam deSteK üniTeSi(xD)
    *aYa ßakTm seNi goRdm sanA ßakTm aYı goRdm [​IMG]
    *Hér yaŞaDım güN iÇin ßir méLeq kayßéDioRm…!
    *DünYa ßurDa --------sévGi yaNınDa <8
    * [​IMG]c-!-m-C-i-M-é[​IMG]
    *unuTmaK diiL unuTuLmaK koYar iNsaNa!
    *kaLßimi kıR gönLün oLSunDünYadaKi héR$eY sHnn oLsunŞimDi ßşKa koLLardaYımßuDa shNa kaPak oLsn
    *aL kaLßim shNN oLsnßn@ fazLa geLıorr [​IMG]

*éLzeM”mm
    *déLyy
    *aLL * sTar
    *ßuzZz KalpLii (Li)
    *CrazY anGéL [​IMG][​IMG]

12. Siraç

Baş olanlar övünmesin ne gelirse başa gelir Dizler yere değer ama, baş gelirse taşa gelir

doğduğun gece yeryüzüne ılık bir yağmur yağmaya başlamış yağmur yağacağından değil ya senin gibi bir meleği kaybettikleri için ağlamış

bir elinde bağlama kömür gözlüm ağlama ben buralı deyilim bana gönül bağlama

dünya derler adına darı kederdir bu geliş bu gidiş
    hükmü kaderdir

aşk bir nehir gibi yüreğinin derinliklerrine akarken ona sevdiğini söyleyebilmektir

hayatta öyle mutlu olki göz pınarlarından akan bir damla yaş mutluluğu arayıpta bulamayanlara hediyen olsun

Aşk dediğin güvercin kanadına nişanlanan sapandaki taşın menziline girmekse vurulavağını bile bile, Ter edip gitmeninde adını sen koy

insanlar kırmızı güle koşarken çiğnedikleri kır çiçeklerini unutmamalı

şu dünyada iki kör tanıdımbiri senin aşkından başkasını görmeyen BEN diyeri ise benim bu içden ve masum sevgimi görmeyecek kadar kör olan sen

sev seni seveni dağda çoban olsada, sevme seni sevmeyeni mısırda sultan olsada (djsezgin)

sevmek nasıl birduygudur diye sorarsan canım sevmek seni gördüğümde yüreğimin gülmesidir derim

bir gün yalnız kalırsan o günlere dalarsan bir mutluluk ararsan BENİ DÜŞÜN MUTLU OL

seni sevme çabam adını sahildeki kumlara yazma uğraşımdı, dalgaların her seferinde sildiği benimse YILMADAN denediğim

bir silahın şarjöründeki iki soğuk mermi gibi aynı bedene sıkılacak iki el kurşun gibi katille kurban arasındaki o birkaç saniyelik telaşta sevdim benseni

denizde kalem kumdan kağıtlar yapdım: her yere seni seviyorum yazdım: ama sen aptaldın inandın: ben seni sevmedim, sana taptım

uçsuz bucaksız bir gelincik tarlasında kafalarımızı birbirine yaslayıp gökyüzünü seyretmek ve yanımda olsan bile seni düşünmek isterim

birgün çiçekçinin önününden geçerken bir çiçek haykırırcasına dünyanın en güzeli benim diyordu o çiçeği satın aldım güzel olduğu için değil seni görünce utansın diye

ucurumun kenarından duserken bile tutunacak tek dalım olsan sırf senİ kırmamamk icin olumu secerdim !!GULUM !!

geceye inat gun agarmakta
    agaca inat dal cogalmakta
    bense sana inat seni sevmekteyim
    inat da bu ya olne kadar sevecegim

Bir serçe kümesinin konması karşıki dala belki hiç bir şeydir ama sevgilimin mektubunda bir kuş resmi beni çoşkulandıra bilir milyarca yıldız arasında tanırım onu çünkü seyredince parıldaşır sevginin ışıltısı vurgunum sana

13. Siraç

ѕคηค öуℓ£ คℓı$тıмкι уüzüηü göям£∂£η ∂υяคмıуσяυм вคηค öуℓ£ кคяı$тıηкι ѕ£ηѕιz нคуคℓ вιℓ£ кυяคмıyorum

ben sevdiklerimi ne aklımla ne kalbimle severim kalp durur akıl unutur ben sevdiklerimi ruhumla severim ruh ne durur ne unutur

Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

Güler yüzle söylenen bir yalani bir anda yuttugumuz halde aci gerçegi ancak damla damla yutariz

Sevmek saçak altina siginan göçmen kusun kar tanecikleri arasinda uçusan beyaz tüyünü görebilmektir

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim Sevgililer günün kutlu olsun!

Eskiler böyle derBiliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın Sevgililer günümüz kutlu olsun

İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürlerKuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

@–)–) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim Ve seni sevdiğimi fısıldamak Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorum

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak Sevgililer günün kutlu olsun!

Sil bastan yasama sansim olsaydi eger kusursuz olmaya çalismaz rahat birakirdim yüregimi korkmazdim daha çok riske girip sana asik olamaktan!!!

Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,günes dogmayi unutup ay çimene düserse,daglarda nilüfer çamlarda gül biterse,iste o zaman seni unutup baskasini SEVERIM!

Ask bir güle benzer çiçek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin ,diken kisminda ise sonsuz acilari yasarsin

nsanlar her ne kadar sonbahari ayrilik mevsimi kabul etmislerse de, kaderde ayrilik varsa sonbahari beklemez

Biz birbirimize dönmüs iki ayna gibiyiz Içimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz

Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek degil sana hep yeniden baslamak isterim

Rüzgara hakim olamiyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karsilastigin güçlüklerle degil gemiyi limana getirip getiremediginle ilgilenir

Gözlerin gökte olsaydi, yildizlarda senin yüzünde utandirirdi yildizlari yanaklarinin parlakligi
    Tipki gün isiginin kandili utandirdigi gibi

Hayatta üç seyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyiSeni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye

Hayat ve yasadiklarini bir okyanus gibi düsünÇilgin ve deli dalgalara isteyerek girmezsinDurgun sular kendini belli etmez ve ne zaman cosacagini sen bilemezsin

14. Siraç

» gül gül demiş bülbül güle gül gülmedi gitti bülbül güle,gül bülbüle yar olmadı gitti

» gelecekse beklenen beklemek güzeldirözleyecekse özlenen özlemek güzeldirsevecekse sevilen:işte o herşeye bedeldir

» dünyada güneşin doğmadığından ateşin yakmadığından suyun akmadığından şüphe et ama benim aşkımdan aslabebeğim

» özlemin var şu gözyaşlarımın suskunlugunda yüreğimde kahredici bir yanlızlık ellerimi açmış dua ediyorum allaha sana olan tertemiz duygularımın sonsuzluğunda seni çok özlüyorum bitanesi

» sen hiç ölümün gölgesinde ölümü yaşadın mı bir garibin elinden tutupta ölüme rest çektin mi sen cilalı parlak yerlerde gezerken ben parçalanmış vucudumla hapishane köşelerinde güneşin doğuşunu bekliyordum

» bak arkadaş seviyorsan şunları bil uzaktır gidemessin yakındır istediğini yapamazssın güzeldir erişilmezdir sevdalısındır dürüstçe anlamazdır tek istediğin yalnız kalmaktır onu bile çok görürler seni anlamazlar sen bence ne yap biliyormusun arkadaş yeterki sev tek taraflı olsa bile ebedi sev sevki güller utansın kuşlar kıskansın ama onu sev

» hatırlamak gönül dağındaki gül kadar güzel ise , unutulmak hüzün dağındaki diken kadar acıdır

» şafak kaçta askerim ekmegim aşım helalim sen nöbette beklerken ben yolunu gözlerim hasretin zor memedim

» yarınlar umudumdu benim bugünlere düşmandım, yarınımdım sen benim bugünüm olamazdın ,yarınlar hic gelmedi,ben hep bu gunlerde kaldım

» günaydın kalbimin sahibi günaydın aşkların en tatlısı sevgilerin en görkemlisi günaydın soğuk kış gecelerimin ateşi seni çok ama çok seviyorum

» kader beyaz kağıta sütle yazılmış yazı, elindeyse sıyır beyazdan beyazı tanrımdan umuyorum ki seni kaderime yazmış olsun

» sana olan sevgim bedenimdeki kanlarin hepsi bedenimi terk edince ve sana olan sevgim ben ölünce bitecektir!!!

15. Siraç

Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

*Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

*Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba)

*ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir…

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında…

*Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi… Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır…

*Saklarmısın beni göz bebeklerinin haznesinde, mahşere kadar güneşim ayım olurmusun, gökyüzünde usulca damlarmısın yüreğime ve sonsuza dek benim vazgeçilmezim olurmusun ?

*Derlerki bi insani farketmek icin 1 dakika lazimmis,onun hakkinda fikir üretebilmek icin 1 saat,ondan hoslanabilmek icin 1 gün,onu sevebilmek icin 1 hafta,ama onu unutabilmek icin bir ömür yetmezmis…

*Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın Onunla paylaştıklarımı seninle paylaşsaydım Keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım

Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun belki de hatirlamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

Seni yüreğimin derinlerine attımÜzerine Çelik kapilar kapattım Beni öyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum Sen cezani kendi kendine verdin

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama bensana hala elsallıyorum

Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENı SEVıYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine şimdi de ağlıyorum SEVDığıM ama sana değil bir kalemde sildiğin AşKIMIZA ağlıyorum SENı SEVDığıM için özür dilerim

Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu Güneş doğmaz,günler geçmez oldu, anladımki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm

Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa ımzayı Atan Kalemin Rengidir"ınsanın Kendisi"

Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedimbu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdimşu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜMonun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim

Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektinSeni sevdim ne yazık ki söyleyemedim Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm Ben se seni senden habersiz seven biriydim

Umutsuzluğu ihrac eden bicok ülkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seni,inzivaya cekilmiş bu hikayanin hüzün dolu tetiğini coktaan cektım,seni öldüreli cok oldu

Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoksa sende sever misin?

Gözlerimde gezdirdigin gözlerine senin sevginin verdigi güvene kelimelerimi çalan dudaklarina kisacasi sana özlemim var Merhaba hasret kokan sevgilim Satirlarim seninle baslayip seninle bitiyor Ama ne gecem ne gündüzüm sen siz geçiyor hasretin yüregimde alevlenirken seni ariyor bu yürek ve sevgin damarlarimda akarken lanet okuyor bana zalim felek !

Elimde denizden çaldigim bir midye var denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramizda bir fark var o denize sen bana aitsin

Bir soluk kadar yakin, yildizlar kadar uzak derler sevgi için, uzanirsin yetisemezsin, yetisirsin dokunamazsin, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN

Telefondaki sessiz nefesine, sicacik gülümsemene, karsimda otururken beni süzmelerine hasret kaldim Inanki tatlim varligina, arkadasligina, dostluguna muhtacim Seni Inanilmaz Özledim

Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin

Ay yildiza mutluluk fisildarken Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylasirken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasin diye

Gözlerin sular kadar berrak gülüsün bir çocugunki kadar sicak bana benden ayri geçirdigin her ani anlat Seni çok özledim

16. Siraç

iηSaη σğLu ηaηкöяdüя ; dєğєя wєямєz кiмSєγєвєηdє iηSaη'м Sσηuςa FaSLaSıηı вєкLємє

HeRkez Bana özenSinnn yawRucukLarim[​IMG]

SéN séVméDin onU
    o GéßéRdi

Sén iNsansan[​IMG]O inSAnsa [​IMG] ßéndé SAnsAM né oLurki[​IMG]

|Kime Ne Ki Ben Kimim!|

Tanrı'm YıLLar Günaha Soktu[​IMG] GeL De İcimi FiLtre Et

Duvarda çerçeveydi yaşanan anılar[​IMG]
    Bir tebessüm etse göz dolar[​IMG]
    Taşar sular ve ruhumu sel basar[​IMG]
    Ve kalbimde bir küçük çocuk yaşar

уüzüиє вαкıℓαѕıи уσк вє ∂üиуα!!!

Gözlerin mi daldı yoksa sıkıldın mı sorulardan ?

Hiç geçmez mi gözlerinden bu sonbahar

Depresif bu alemin içinde akli dengemi yitirip suikast notları tuttum kendime

Çığlıkların hakimiyetindeki bu haykırışlar aleminde[​IMG] kaç dizeyle tanımı yapılacaktır mutluluk senaryolarının?

Yazdıklarımın hepsini kaderden çaldım

Çocukken çizdiğim resimlerde iki kuşa selam eden güneş vardı

Patakla ruhumun karamsar çocuklarını Al elinden şekerli elmalarını
    Şimdi yokLuqa düşüyor zaman[​IMG]
    Ben bir adımda düşüyorum senden
    KuytuLarıma sokuLma[​IMG] bırak bana uçurumLarımı[​IMG]
    KaLemimden azat et beni[​IMG]
    Herkes konuştuqunu yazar[​IMG] bense sustukLarımı!!!!

Чοк οŁυρ gįτмєк іsτіояυм

SıkıLdm ARtk Hayattan
    GüLmekTen sıkıLdım
    Aslında RoL yapmaktan
    AnlaMıyorM seNi
    BeLki de Anlamak İstemiyorum

Konuşmak susmanın kokusudur
    Ya sus git!ya konuş gel!
    Ortalarda kalma
    Yalan korkaklığın tortusudur
    Dürüst kaba ol!
    Eğreti saygılı olma!

Şimdi sen uzaklarda[​IMG]
    bende sahte tuzaklarda
    Sen yanımda başkalarla[​IMG]
    ben içimde sancılarla

"Yaratılışımda bir fevkaladelik varsa bu TÜRK olmamdandır"

ya$ayaCaqım ßu $ehir kıLıqına qiRmi$ Canawar k0LLarında
    s0rquLardaqi CewapSız qeceLerde ßir ßeBek qiBi büyüTeCeqim yüreqi mi
    a$ka Hic Zamanım 0Lmayadı 0LamayacaKDa

17. Siraç

Wazqeçersen Kaybedersin [​IMG]

UmutLarım YıkıLdı Senden Sonra Yaşamayı HaRam GöRdüm Kendimeßu Dünyadan KuRtuLmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz
    Gidemedim ÖLüme!

yüreimi : sevdiime
    gözyaşımı : içime
    hayaLLerimi : şiirLerime
    onu : kaLbime
    kendimi : mezara gömdüm !!!!

Kimseye Soramıyorum Seni
    KirLenme Diye Hiç Öpmedim ya
    BeLki Başkasını Seversin diye
    Hic SöyLemedim sana Sevqimi
    Boğazımda Düğümsün
    Yutkunsam gideceksin,