ÖZKURBİR'den 'Yapılandırmacı Ölçme Değerlendirme Semineri'

'Eğitim Haberleri' forumunda HiTMaN47 tarafından 22 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. HiTMaN47

HiTMaN47 Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    ÖZKURBİR'den 'Yapılandırmacı Ölçme Değerlendirme Semineri' konusu ÖZKURBİR'den 'Yapılandırmacı Ölçme Değerlendirme Semineri'
    Özel Öğretim Kurumları Birliği Derneği tarafından öğretmenlere yönelik hizmet içi 'Yapılandırmacı Ölçme Değerlendirme Semineri' düzenlendi.

Seminer beklenenin üzerinde ilgi gördü ve yüksek katılımla gerçekleşti. Seminere katılan öğretmenlere İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sertifika verildi.

Seminerler Dç. Dr. Mehmet Bahar (A.İ.B.Ü. Eğt.Fak.Öğr.Ü. MEB Fen Bilimleri Ölçme Değerlendirme Tekniği uzmanı), Dç. Dr. Soner Durmuş (A.İ.B.Ü.Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi), Dç. Dr. Emin Aydın (Sakarya Ünv. Öğretim Görevlisi), Ahmet Koçibar (İstanbul İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı), Muzaffer Candemir (İstanbul Milli Eğitim Denetleme Kurulu Başkanı), İlyas Tekin (Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü), Zeki Gürsul (Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü), Ali Dayıoğlu (ÖZKUR-BİR Yönetim Kurulu Genel Başkanı ve Y. Kurulu Üyeleri), Gökmen Küçükali (Beşiktaş İlçe Okul Gelişim Formatörü), Burcu Turgut (Bayrampaşa Rehberlik Araştırma Merkezi), Fatma Şahin (Tanı Rehabilitasyon Merkezi) tarafından verildi.

Yapılandırıcı Ölçme Değerlendirme Seminerine gruplar halinde şu okullar katıldı: Ufuklar Koleji, Sadabad Koleji, Beyazıt Ford Otosan İ.Ö.O., İrfan Koleji, İhlas Koleji, Biltek Eğitim Kurumları, Gökyüzü Koleji, Asır Koleji, Altınay Koleji, Binbaşı Necati Bey İ.Ö.O., Bahtiyar Koleji, Nihat Erzim İ.Ö.O., Sancak Soy İ.Ö.O., Emir Gencer İ.Ö.O., Bilgi Çağı Koleji, Çınar Koleji, Kartal Lisesi, Devran Koleji, Özel Başakşehir Ensar Koleji, Esentepe İlköğretim Okulu, Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İ.Ö.O., Özel Asfa Halil Necati İ.Ö.O.,Özel Bilfen Eğitim Kurumları, Güzin Dinçkök İ.Ö.O., Özel İstanbul Bilim İ.Ö.O., Emine Hasan Aytaçman İ.Ö.O. , Fuat Soylu İ.Ö.O., Gülensu İ.Ö.O., Özel İstanbul Bilim Kolji, Yüksel İlhan Danyal AÖL., Tuzla İbni Sina İ.Ö.O., Beyoğlu Anadolu Tic. ve Ticaret Meslek Lisesi, M.E.Vakfı İ.Ö.O., Özel Marmara İ.Ö.O., Şehit Öğretmen Ahmet Onay İ.Ö.O., Özel Asya Lisesi, Kazım Karabekir İmam-Hatip Lisesi, Özel Biltan Anaokulu, Battal Gazi İ.Ö.O., Özel Florya Koleji, Vali Erol Çakır Ticaret Meslek Lisesi, Sabiha Gökçen A.K.M.L., Özel Taşdelen İ.Ö.O., Akşemsettin İ.Ö.O., Sultanahmet Endüstri Meslek Lisesi, Ahmet Akyıldız Anaokulu, Şişli-Mecidiye İ.Ö.O., Kartal H.İsmail Gündoğdu Tic.Mes. Lisesi, Cağaloğlu Anadolu Kız Meslek Lisesi, Yahya Kemal Beyatlı İ.Ö.O., Küçükçekmece Belediye Anaokulu, Özel Bilim Koleji, Halil Atamavcı İ.Ö.O.,Birikim Koleji.

(ALINTI)

Bu Sayfayı Paylaş