Özgürler Köyü İlköğretim Okulu Konya Ereğli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Özgürler Köyü İlköğretim Okulu Konya Ereğli konusu Özgürler Köyü İlköğretim Okulu Hakkında - Özgürler Köyü İlköğretim Okulu Tanıtım - Özgürler Köyü İlköğretim Okulu Resimleri - Özgürler Köyü İlköğretim Okulu İletişim

Konya Ereğli Özgürler Köyü İlköğretim Okulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Konya Ereğli Özgürler Köyü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Konya Ereğli Özgürler Köyü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Konya Ereğli Özgürler Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Konya Ereğli Özgürler Köyü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Özgürler Köyü İlköğretim Okulu Misyonu:

Biz, başarıyı hedefleyen; araştıran, sorgulayan ve yeteneklerini ön plana çıkaran: sorumluluk alabilen, özgün , yenilikçi ,özgüveni olan ve teknolojiyi kullanabilen; sağlam karakterli , sevgi ve hoşgörüyü benimsemiş; sosyal ve kültürel alanda aktif bireylerin yetiştiği ve
    bütün paydaşların mutlu olduğu bir okul için varız.

Özgürler Köyü İlköğretim Okulu Vizyonu:

Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında; dünü , bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır.
    Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda;

Doğru,
    Dürüst,
    Çağdaş,
    Araştırmacı,
    Özgüvenini kazanmış,
    Güzel ülkemizi;
    Hakettiği yerine getirmek için,
    Sürekli çalışan,
    Bireyler yetiştirmektir...

Özgürler Köyü İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı