Özgür Olma Cesareti Kitabı - Guy Finley

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 24 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Özgür Olma Cesareti Kitabı - Guy Finley konusu Özgür Olma Cesareti Kitap Özet - Guy Finley Kitapları - Kitap Tanıtım - Kitap Fiyatı

Kitap Özet

Siz bu dünyadaki başka hiç kimsenin size benzer olmadığını fark ettiğiniz zaman -hiçbir başka ruh sizin görmeniz için verilmiş olan güzellik, keder, ışık ve karanlığı bilmez- siz artık bu dünyadaki başka herhangi biri gibi olmak iste¬meyeceksiniz. Siz, nihayetinde, kalbinizin derinliklerinde korkusuz bir birey olacaksınız.

"Özgür Olma Cesareti her sayfasında sizin korkularınızdan arınmanızı sağlayan ve hayatı dolu dolu yaşamanıza yardımcı olacak bilgilerle dolu usta bir öğretmenden armağandır."
    Daniel G. Amen, M .D. Beyninizi Değiştirin Hayatınız Değişsin kitabının yazarı

Guy Finley'in Özgür Olma Cesareti kitabı bir esinlenme ve umut kaynağıdır. Ben onu yaşamın zorlu yollarını aşmak için herkese tavsiye ediyorum."
    Jordan Rich, WBZ Boston

"Guy Finley güçlü öğreti metaforlarıyla bunu bir kez daha yapmıştır! O kendi alanında en iyisini basit bir şekilde gerçekleştirmektedir."
    Stephen Daniel, Ph. D. Quantum Techiques.com

"Guy Finley'in yeteneği Özgür Olma Cesareti kitabında bir kez daha gözler önüne seriliyor. Onun verdiği pratik öner¬ileri yerine getirmek çok yüksek bir dağa tırmanmanızı sağlayacaktır."
    Shelley Irvvin, The WGVU Morning Show

Kitap Ön Yüzü

Kitap Künyesi

Özgür Olma Cesareti - Guy Finley
    · Mitra Yayıncılık
    · Basım Tarihi : 11 - 2010
    · ISBN : 9786055752101
    · Sayfa Sayısı : 120
    · Çevirmen : Hakan Okay
    · Etiket Fiyatı : 10.00 TL

Bu Sayfayı Paylaş