Özel Ihlamurkent Zübeyde Hanım Anaokulu Odunpazarı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Özel Ihlamurkent Zübeyde Hanım Anaokulu Odunpazarı Eskişehir konusu Özel Ihlamurkent Zübeyde Hanım Anaokulu Hakkında - Özel Ihlamurkent Zübeyde Hanım Anaokulu Tanıtım - Özel Ihlamurkent Zübeyde Hanım Anaokulu Resimleri - Özel Ihlamurkent Zübeyde Hanım Anaokulu İletişim

Özel Ihlamurkent Zübeyde Hanım Anaokulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 2009 yılında hizmete girmiştir. Tüm donaımı ile yeni bir binadır. Anaokulu malzemeleri , eğitim öğretim araç ve gereçleri tamamen yenidir.

Okulumuzda 4 Yıllık Lisans Mezunu öğretmenlerle eğitim verilmekte ve her sınıfta 2 öğretmen görev almaktadır. Çocuklarımızın yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak , bilgi ve becerilerini arttırmak amacıyla Müzik ve İngilizce öğretmenleri desteği sağlanmaktadır.

VİZYONUMUZ
    Atatürk İlkeleri doğrultusunda , Bilim , sanat ve kültürel etkinliklere önem veren , öğrencileri ilgi- yeteneklerine göre geliştiren , hayata ve üst öğretime tam donanımlı bireyler olarak yetiştiren ve çevresinde tercih edilen , önder olan bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ
    Araştıran sorgulayan , kendine güvenli , sosyalleşebilen , ülkesini milletini seven , yaşının gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip , zihinsel ve bedensel olarak sağlıklı , mutlu çocuklar yetiştirmektir.

Özel Ihlamurkent Zübeyde Hanım Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: ODUNPAZARI
    Okulun Telefonu: 2222193555
    Okulun Faksı: 2222193666
    Okulun Adresi: Ihlamurkent M. Goncagüller S. No:1
    Okulun Web Adresi:
    http://www.uluonder.com.tr/index3.asp
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü: Hanife YILDIRIM
    Okulun Öğretmen Sayısı: 2
    Okulun Öğrenci Sayısı: 28
    Okulun Derslik Sayısı: 2
    Okulun Ulaşım Bilgileri: 10, 37 ve 63 numaralı otobüsler ile okulumuza ulaşabilirsiniz.
    Okulun Lojman Durumu: Var

Özel Ihlamurkent Zübeyde Hanım Anaokulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş