Özdemir Gürocak İlköğretim Okulu Altındağ Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Özdemir Gürocak İlköğretim Okulu Altındağ Ankara konusu Özdemir Gürocak İlköğretim Okulu Hakkında - Özdemir Gürocak İlköğretim Okulu Tanıtım - Özdemir Gürocak İlköğretim Okulu Resimleri - Özdemir Gürocak İlköğretim Okulu İletişim

VİZYON
    Öğrencisi, öğretmeni, velileri mutlu toplum ve çevresiyle bütünleşmiş bir okul olmaktır.

MİSYON
    Ø Öğrencilerimizi bilgi ve kültür donanımına sahip, araştıran, sorgulayan, öğrendiklerini davranış haline dönüştüren ve üretimiyle topluma katkı yapan insanlar olarak yetiştirmektir.

Ø Çalışma ortam ve koşullarını kendisi belirleyen tüm kararlara katılım hakkına sahip; kendi çocuğu için başka öğretmenlerden beklediklerini okulunda sergileyen öğretmenlere ulaşmaktır.

Ø Çocuğunu okulumuza kayıt ettirmek için yarışan, okulun her türlü faaliyetinde etkin rol alan, okulundan beklentilerini her zaman dile getirebilen velilere ulaşmaktır.

Ø Toplum ve çevrenin potansiyelinin farkında bir okul olarak; okuldan neler istemesi gerektiğini bilen, bunu okula ileten ve sonuçlarından mutlu olan ve fayda sağlayan bir topluma ulaşmaktır.

ŞUBE VE ÖĞRENCİ BİLGİLERİ
    ŞUBE SAYISI
    34
    ÖĞRENCİ SAYISI
    1159

BİNA BİLGİLERİ
    DERSLİK SAYISI
    16
    ATÖLYE-İŞLİK SAYISI
    1 Atölye

FEN LABORATUARI
    1 Fen Laboratuarı