Özür Sözleri & Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 30 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Özür Sözleri & Nickleri konusu Özür Sözleri & Nickleri & İletileri & Sms Mesajları

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için...

Senin için yaptıklarımı yazmaya kalksam satırlar yetmez! Senin için düşündüklerimi anlatsam aklın almaz. Bir hata yüzünden böyle herşey bırakıp gidilmez güzelim...

GECEYE INAT SENINLE SABAHLAYACAGIM,GUNES KISKANSIN SENINLE ISINACAGIM,YASTIKLAR AGLASIN GOGSUNDE UYUYACAGIM,BUNDAN SONRA HEP SANA BAGLI KALACAGIM...

SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim...

Ben senin adını ne sahilde ki kumlara yazdım, nede ormandaki ağaçlara kazdım. Ben senin adını gece gündüz kalbimde yaşattım."AŞKIM

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!..

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olmaktan!!!

*Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!
    Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
    *Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm.
    Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum
    *Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.
    Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.
    *Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

Özür Sözleri & Nickleri & İletileri & Sms Mesajları

2. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

MSN ve Chat Programları > Msn Nickleri Güzel Nickler > Özür Sözleri & Nickleri

ιℓк αѕкιи єи gυzєℓ уαиι иє zαмαи вιтє¢єgιиι вιℓємємєктιя

кєиαяℓαя∂α кσѕєℓєя∂є, кα∂єнℓєя∂є ѕιѕєℓєя∂є, вєи кαℓвιм∂єи вαѕкα уєя∂є ιиαи ѕєиι вυℓαмα∂ιм

нєя fαℓιм∂α ¢ιкιуσяѕυи, яυуαℓαяιм∂αѕιи. нєя gє¢є нєя тαяαfтα ѕєиι αяιуσяυм, нєя ѕαтιя∂α ѕєиι уαzιуσяυм αѕк ∂єgιℓѕє, ѕєνgι ∂єgιℓѕє! вυ иє ѕσуℓє ѕσуℓє вαиα!

кαувєттιgιм αѕк αиαнтαяιиι вєи, ѕєиιи уυяєgιи∂є вυℓ∂υм

уσℓ νєяιи ѕαѕкιиα уєтιѕѕιи αѕкιиα σиємℓι σℓαм αѕкιмιz σ∂α вιz∂є уσк ѕαѕкιиιѕ !!!

ѕєи нєяzαмαи кαℓвιиιи σℓ∂υgυ уєя∂є σℓ..¢υикυ кαℓвιи вєиιм єℓιм∂є...

ѕυ αи нαуαттα σℓмαмιи ¢σк gυzєℓ вιя иє∂єиι ναя вυ иє∂єи ∂є уυяєgιм∂єкι ѕєиѕιи

υ¢ нαяfι уαиуαиα gєтιямιѕℓєя gєи¢ℓєяιи вαѕιиα ∂єят єтмιѕℓєя.(α-ѕ-к)

нι¢ σzℓємє∂ιgιм вιяι ναяѕα σ∂α ѕєиѕιи ¢υикυ кαняєтѕιи нєρ αкℓιм∂αѕιи...

вαѕιиι gσgѕυмє уαѕℓα∂ιgιи zαмαи тєк ∂υѕмαиιм αкιρ gι∂єи zαмαи∂ιя

σℓ∂υя вєиι уαѕαмαуι ιѕтємιуσяυм. ѕєи∂єи αуяι вυ ¢ιℓєуι ¢єкємιуσяυм...

ѕєνєяєк αуяιℓαℓιм! иє ∂ємєкѕє иαѕιℓ σℓα¢αкѕα. αуяιℓмαк вιтιямєктιя! уσк єтмєктι нєяѕєуι! υиυтмαктιя α∂ιиι ѕσиѕυzα ∂єк, нι¢ αимαмαк ѕαятιуℓα!

нαуαт вιя вσу αуиαѕι∂ιя. вυ αуиα∂α кєи∂ιиι gσяємєуєи уα çσк вüуüк уα∂α çσк кüçüктüя.

¢αи çєкιѕєи αѕкℓαяι νυямαℓι,νυямαℓι νє ιитιнαя ѕüѕü νєямєℓι!!!'

αуяιℓ∂ιк ѕσиυи∂α мυтℓυ σℓ∂υи мυ уσкѕα вєиι ¢σктαи υиυттυи мυ, αяα∂ιgιи ѕєνgιуι вαѕкαѕιи∂α вυℓ∂υи мυ, мυтℓυмυѕυи нαуιяѕιz ѕєνgιℓιм!

єℓℓι уιℓ σи¢є уσктυм єℓℓι уιℓ ѕσияα σℓмαуα¢αgιм єℓℓι αѕιя gє¢ѕє∂є ѕєиι υиυтмαуα¢αιм!

ѕєи , вєиιм αиιℓαяℓα вιтιρ gι∂єи яυуαмα нι¢ вιя zαмαи ѕєѕ νєямєуєи ∂σgαмѕιи

ѕєиιи σ уєѕιℓ gσzℓєяιи σямαиℓαя кα∂αя ∂єяιи ιямαкℓαя кα∂αя ѕєяιи ¢σ¢υкℓαя кα∂αя мαѕυм αмα вι уιℓαи кα∂αя zєнιяℓι...

иαѕιℓ вαѕℓαмιѕтι вαк иαѕιℓ вιттι єи gυzєℓ ∂υуgυℓαя ѕιℓιи∂ι gιттι иαѕιℓ∂α ѕєνмιѕтιм вιℓιяѕιи ѕєиι αуяιℓ∂ιк ѕєνgιℓιм ∂σуαмα∂αи ѕαиα...

кιѕα вιя σукυ∂υя нαуαт,υgяυиα υρυzυи α¢ιℓαя ¢єктιgιмιz,кιѕα вιя тυякυ∂υя нαуαт,вιя ∂αнα ѕσуℓємєк ι¢ιи ∂єℓιя∂ιgιмιz!

∂υиуα вιя єfѕαиє,нαуαт вιя ∂яαм,уαѕαм вιя нυzυи,ѕєνмєк вιя нαтα...

α¢ιк¢α иєfяєт єтмєк, αѕιℓ ∂υѕυи¢єѕιиι gιzℓємєктєи ∂αнα αѕιℓ вιя нαяєкєттιя

нαуαт уαşαмαуı, мυтℓυℓυк güℓüмѕємєуι, ѕєνgιнαкєтмєуι, νєfα нαтıяℓαмαуı,∂σѕтℓυкραуℓαşмαуı вιℓєи ιçιи ναя∂ıя

üzgüиüм αмα αятιк ѕєиιиℓє кσиυѕαмαм.∂σктσяυм тαтℓι ѕєуℓєя∂єи υzαк ∂υямαмι ѕöуℓє∂ι.ѕєи∂є тαтℓιℓαя ℓιѕтєѕιи∂є єи üѕтєѕιи

3. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Özür Sözleri-ÖZür Nickleri-Özür Mesajları

Ozur Dilerim Seni Aramadigim Icin. Ozur Dilerim Sensiz Gitmek Zorunda Kaldigim Icin… Ozur Dilerim Seni Orda Beklettigim Icin… Yaptigim Her Yanlis Icin Ozur Dilerim
    Gecmiste Yasadigimiz Tum Kirginliklar Icin Ozur Diliyorum Senden?
    Bilirsin Bir Karincayi Bile Incitmem… Seni De Incitmek Istemedim, Inan Ki Istemeden Oldu. Coooook Ama Coooook Ozur Diliyorum Senden…
    Ozur Dilemenin Bir Asillik Oldugunu Dusunuyor Ve Bugun Bulusmaya Gelmedigim Icin Ozur Diliyorum Senden. Inan Bana Elimde Olmayan Nedenlerden Dolayi Gelemedim?
    Mesajim Yuregimin En Derin Kosesinden Geliyor? Bu Nedenle Saka Mi Yapiyor Diye Dusunme Sevdigim? Kirginliklar Kalksin Istiyorum Biricigim. Ozurlerimi Kabul Et!
    Sozlerinden Belli, Kirmisim Seni Bilmeden… Bir Opucuk Versem, Sarilsam, Ozur Dilesem Affeder Misin Beni?
    Sadece Ozur Dilemek Istemistim. Yapamadim Sacma Gururuma Yenildim Ama Sessizce Cekip Gitmene De Dayanamadim. Beni Affet Olur Mu? Cok Uzgunum!
    Bu Sms Ile Bir De Opucuk Yolluyorum Sana Ozurlerimi Kabul Edip, Beni Affetmen Icin. O Kadar Degerlisin Ki Benim Icin, Sensiz Bir Hayat Dusunemiyorum.
    Bilirsin Affetmek Gibi Bir Baska Buyukluk Yoktur.. Ben De Bir Hata Yaptim Ve Affina Siginiyorum.. Affet Lutfen Beni…
    Biliyorum Bugun Seni Istemeden Kirdim Ve Sonra Pismanliklar Denizinde Kulac Atip Durdum Caresizce… Biliyorum Gozlerinden Okudum Kirginligini. Affet Beni N.olur Sevdigim… Ozurlerimi Kabul Et. Seni Seviyorum!
    Yaptigim Onca Hatadan Sonra Senin Yuzune Bakacak Halim Kalmadi. Lutfen Bu Mesajla Birlikte Gelen Sevgimi Kabul Et Ve Beni Affet…
    Sanirim Ozur Dilemek Icin Cok Gec Kaldim Ama Yine De Son Kez Sansimi Denemek Istiyorum: Ozur Dilerim!
    Senden Ozur Dilemek Icin Bana Bir Firsat Daha Vermeni Istesem Ne Dersin? Bulusmak Ve Konusmak Istegimi Soylesem Bana Bu Sansi Tanir Misin?
    Sey.. Nasil Soylesem? Kelime Bulamiyorum.. Cok Zor Biliyorum… Soylemeliyim Artik… Sey… Dinle Bak. Ben Cok Uzgunum Olanlara. Yani Ozur Dilerim.
    Biliyorum Hata Bende… Yaptigim Affedilecek Bir Sey Degil! Ama Yine De Yalvariyorum Sana N.olur Beni Affet…

Bu Sayfayı Paylaş