Ören Vali Ahmet Cemil Serhatlı İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 29 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ören Vali Ahmet Cemil Serhatlı İlköğretim Okulu Fethiye Muğla konusu Ören Vali Ahmet Cemil Serhatlı İlköğretim Okulu Hakkında - Ören Vali Ahmet Cemil Serhatlı İlköğretim Okulu Tanıtım - Ören Vali Ahmet Cemil Serhatlı İlköğretim Okulu Resimleri - Ören Vali Ahmet Cemil Serhatlı İlköğretim Okulu İletişim

Ören Vali Ahmet Cemil Serhatlı İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

Ataürk İnkılap ve ilkelerine ve Anayasada ifadesini bulan Atatürk milliyetçiliğine bağlı;Türk milletini milli,ahlaki,insani,manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren;ailesini vatanını,milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan;insan haklarına ve Anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan demokratik,laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar olarak yetiştirmek.

MİSYONUMUZ

Her Türk çocuğuna iyi bir vatandaş olamak için gerekli temel bilgi,beceri,davranış ve alışkanlıkları kazandırmak;onu milli ahlak anlayışına uygun olarak yetiştirmek.

Ören Vali Ahmet Cemil Serhatlı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Fethiye
    Okulun Telefonu: 2526763043
    Okulun Faksı: 252 6763438
    Okulun Adresi: Ören Köyü
    Okulun Web Adresi:
    http://orenvacserhadliio.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: 688699@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: NİHAY KOYUNCU
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklığı 175 - İlçe Merkezine Uzaklığı 41
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok Ev Kiraları 100.00 TL

Ören Vali Ahmet Cemil Serhatlı İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

2. sizleri çok seviyoruz

3. canım okulum 2004 yılındaki okul fotoğraflarını yayımlarsanız seviniriz

Bu Sayfayı Paylaş