'Öğretmenler Günü' için Hazırlıklar Başladı

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 1 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    'Öğretmenler Günü' için Hazırlıklar Başladı konusu
    'Öğretmenler Günü' için Hazırlıklar Başladı

24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü ve görevli öğretmenler tarafından çeşitli etkinlikler düzenlenecek.
    ‘Öğretmenler Günü’ne özel düzenlenecek Okullar arası Voleybol turnuvası için Hükümet Konağı toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Milli Eğitim Şube Müdürü İdris Akbaş, Gençlik Spor Müdürü Serkan Tekin, Lig heyeti koordinatörü Serdar İlhan ve ilçede görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenleri katıldı.
    Okulların spor dallarında görev alacak öğrencilere sporcu lisansı verileceğini belirten Şube Müdürü Akbaş, öğrencilerin spor altyapılarını oluşturmak için bu yönde çalışmaların başladığını söyledi.
    Organizasyonlarda görev alacak öğretmenlerden gönüllü olmalarını isteyen Akbaş; “biz kendi üzerimize düşeni yapmazsak birileri kendini bizim yerimize koyarak o boşluluğu doldurmaya çalışacaktır” dedi.
    16 takımın katıldığı 24 Kasım Öğretmenler günü Voleybol turnuvası 10 Kasım Pazartesi günü başlayacak.

24 Kasım Öğretmenler günü Voleybol Turnuvası Grupları
    A Grubu B Grubu
    1 – Yavuz Selim İ.Ö. 1 - Fatih Sultan Mehmet İ. Ö
    2 – Misak-i Milli İ.Ö 2 – Gazi YİBO
    3 – Zeynelabidin İ.Ö 3 – Duruca İ. Ö
    4 – Yıldırım İ.Ö 4 – Anadolu Lisesi

C Grubu D Grubu
    1 – Atatürk İ.Ö 1- Gazi Paşa İ.Ö
    2 – Bülent Pekdemir 2 – Oğuzhan İ.Ö
    3 – Tepealtı İ.Ö 3 – Merkez İ.Ö
    4 – Emire Gözü Lisesi 4 – Milli Eğitim / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

Bu Sayfayı Paylaş