Çok Komik Gaflar Bunlar :)

'Fıkra & Komik Yazılar' forumunda KaRDeLeN tarafından 7 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Çok Komik Gaflar Bunlar :) konusu
    *“Benim o kültürsüz insanlarla işim olmaz, zaten şimdi ultrasyondan çıktım çok mutluyum...” (Ceylan)

*“Yıllardır olmamıştı, uzun zamandan beri ilk defa tek partili koalisyon oluyor...” (Nil Karaibrahimgil, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu)

*“Tangoya başlarken kadınlar sağ ön, erkekler sol arka ayaklarıyla başlar...” (İpek Tuzcuoğlu)
    *“Bomba uzaktan komandoyla patlatılmış.(uzaktan kumanda demek istiyor.) M.Ali Birand
    *"Balkonlarda gerilim yükseliyor. (Balkanlarda demek istiyor.) - M. Ali Birand
    *"Evet Madridin Midyat ilçesinde(Mardinin demeye çalışıyor) M.Ali Birand
    Atv...(pardon)Show ana haber bültenine hoşgeldiniz. (Ali Kırca) (Show Tv'de haber sunuculuğuna yeni başladığı sıralarda)
    *Ben hakeme gol değil diyorum hakem bana Ananı s...m diyo.... - 1991-92 sezonunda oynanan FB-BJK maçının son dakikasında kaleci Engin İpekoğlu'nun Bülent Karpat ile yaptığı canlı röportajda ağzından kaçırdığı cümle....
    *Zaten onu 3 defa yaparsın 4.de s.ktri yersin... - 3.devre programında Bülent Yavuz'un yaptığı yorum...
    *Kanada alıyosun orta yok ortaya alıyosun gol yok...Eeeamuğaaa goyummm.... - Gökmen Özdenak'ın Telegol'de Nobre'nin verimsizliği ile ilgili yorum yaparken küfredecekken canlı yayında olduğunu hatırlaması ve küfrü yarım yamalak etmesi...
    *“Bize nasıl kullanıldığını gösterebilir misiniz lütfen?” (Gülgün Feyman, kadınlar için üretilmiş prezervatifi tutarak, üretici firma yetkilisine)
    *“Bu akşam oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisinin sonucu henüz belli değil...” (Zeynep Kasımlıoğlu)
    *“Hayırlı vilayetler...” (Ziya Şengül, İstanbul Valisi ile konuşurken)
    *“İyi püskürtmüş!..” (Şansal Büyüka, hakeme tüküren oyuncu için)
    *"Gol ofsayttı ama hakemin gol kararı doğruydu..." (Turgay ŞEREN)
    *"Emre burda basur kontrolü yapıyor hocam.Nobre'nin basuru var mı yok mu diye." (Erman Toroğlu,parmak vakasını açıklarken)
    *"Hakem penaltı noktasını gösterdi bu arada top ağlarda. Hem penaltı hem gol olması lazım" (İlker Yasin)
    *"Yok ebenin *** Ali Sami" (Turgay Şeren)

Deniz Baykal

*Füzelerle savaş kazanabilirsiniz, ama füzelerin üzerine oturamazsınız ...
    *Amasya Valisi Valilik makamına Amasya. Amasya´nın düşman işgalinden kurtuluşunun 88. yılı yıldönümü nedeniyle Amasyalı vatandaşlarımızı sevgiyle selamlıyor, coşkunuzu yürekten paylaşıyorum. Şahsınızda tüm Amasyalıları kutluyor, sevgiler ve saygılar sunuyorum. Deniz Baykal CHP Genel Başkanı(Hiç işgal edilmemiş olan Amasya'nın kurtuluşunu kutlarken(!)

Tansu Çiller
    *Cenab-ı Allah'ı size emanet ediyorum.
    *Haydar Aliyev için Haydar Ali Bey
    ***Sevgili Zeytinburunlular... (İStanbul'un ilçesi olan Zeytinburnu insanına hitap etmeye çalışıyor)
    *Bir afetten sonra: “Ölü kaybı olmamıştır.”
    *Mecliste: “Mesut Yılmaz iktidarsızdır.” (İstikrarsızdır demeye çalışıyor.)
    **Samsun mitinginde: “Futbol takımınızı Birinci Lig'e çıkarayım mı?” (Oysa Samsunspor yıllardır Birinci Lig'dedir.)
    *Gökhun Yazıtları (Göktürk Yazıtları demeye çalışıyor.)
    *Mübarek kurban şeker bayramınız kutlu olsun.
    *Deccal değil Yılmaz olsan ne farkeder? (Yılmaz değil deccal olsan ne farkeder demek istiyor.)
    *Bu hükümet açıkça bir halüsü... hasülü... halasü... hasüsü...(halüsinasyon demeye çalışıyor)
    ***Samsunlulara: “Merhaba Antalya”
    ***Boğazlıyan Kaymakamı’na: “Boğazlanan kaymakam”
    *Çekici güç (Çekiç güç)
    *Güvenlik oyu (Güvenoyu)
    *Türkiye’nin on metropolünden biri olan Samsun’da: “Burayı büyükşehir yapacağızdır.”
    *Taocu muhalefet (Maocu)
    ***Trabzon’u Akdeniz’in incisi yapacağım.:rof:
    ***Afyonlulara: Sevgili Şebin Karahisarlılar
    *Tansu Çiller halka sesleniyor:
    – Kırat’ın yemini verecek misiniz? (Oy istiyor.)
    - Vereceğiiiiiz.
    - Biz de sizin yeminizi vereceğiiiz.
    *+Zengin edeceğim sizi zengin!
    *+Aç kalmayacaksınız!
    *+Ekmek değil, pasta yiyeceksiniz!
    **“Sekiz yıl Özal’a verdiniz, onun iki yılını ananıza verin, o zaman Türkiye şahlanır...”
    *Bu Ramazan sesleri semalarımızdan hiç gitmesin diye bize oy verin! (Ezanı kastediyor.)
    ***Sivas’ta yaptığı miting konuşmasında: “Bu bacınız sizi il yapsın mıııı” (Sivas zaten ildi.)
    *Anlayana davul zurna saz, anlamayana sivrisinek...
    (doğrusu: Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.)
    *Devlet ekonomiyi düzeltmek için becelleşiyor. (cebelleşiyor)
    *Madımak Katliamı'ndan sonra: "Otelin etrafındaki vatandaşlarımıza hiçbir şey olmamıştır."
    Süleyman Demirel
    **Güçlü TL'yi güreşe mi göndereceksiniz?
    *Ya neresini sıksaydım? (Ecevit'in elini sıktığı zaman gazetecilerin sorularına karşılık.)
    *Ege bir Yunan gölü değildir, Ege bir Türk gölü de değilidir. Binaenaleyh Ege bir göl değildir.
    *Benzin vardı da biz mi içtik.
    *Çankaya'nın şişmanı (Turgut Özal için)
    *Dört kaz teslim etsen, akşama üçünü kaybedip gelir.
    1980 öncesinde Bülent Ecevit’e
    *Gap'ı kimseye gap diye gaptırtmam.

Bu Sayfayı Paylaş