Çocuk Şarkıları dinle ve indir

'Çocuk Şarkıları & Videolar' forumunda UquR tarafından 22 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

1 kişi bunu beğendi.
  2. UquR

UquR Üye

Daha Dinlemedinizmi Yoksa:D

3. özge

özge Yeni Üye

ama ben müzikleri dinleyemiyorumm niye kii??

4. UquR

UquR Üye

5. özge

özge Yeni Üye

ilginize teşekkür ederim fakat yine olmuyoor tıklıyorum yönlendiriliyorsunuz diyor sonra sayfa bulunamadı diyor:(

6. UquR

UquR Üye

İlk Linkler Silinmiş.Ancak Son ekledıklerımde sorun yok tıklayıp ındırıyorsunuz.Mozilla Firefox Kullanırsanız indirmiş olacaksınız.İnt explorer sorun yaratmakta

7. özge

özge Yeni Üye

peki denerim teşekkürler

8. UquR

UquR Üye

Birde bunlara bakın :D

Öğretmen Öğretir (Ali Rıza binboğa) [​IMG]Dinle [​IMG]İndir 23 Nisan [​IMG]Dinle [​IMG]İndir 5 Civciv [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Aç Kapıyı Bezirgan Başı [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Altın Yüzük [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Anne [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Atam [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Atatürkü Severiz [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Ayşe Papucu Yarım [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Bahar Geldi [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Bayrak [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Biricik Öğretmenim [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Çalışkanlık Türküsü [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Elele Verelim [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Eş Olalım [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Geldi Karakış [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Guguk [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Hoş Geldin Yeni Yıl [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Kardanadam [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Küçük Fidan [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Küçük Kardeş [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Mini Mini Bir Kuş [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Mustafa Kemal Paşa [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Neşeli Ol [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Öğretmenim Canım Benim [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Okul Sevgisi [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Patlıcan Var [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Pazara Gidelim [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Postacı [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Postacı Amca [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Sağlık [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Temiz Çocuk Ol [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Vücudumuz [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Yağmur Yağıyor [​IMG]Dinle [​IMG]İndir Yağ Satarım [​IMG]Dinle [​IMG]İndir

9. özge

özge Yeni Üye

evet artık ben ve öğrencilerim dinleyebiliyoruz:)

10. UquR

UquR Üye

Dinleyebildiginize Sevindim:D İyi Dersler Ögrencilere Selamlar :D

1 kişi bunu beğendi.
  11. gevrek

gevrek Yeni Üye

ben kızımın doğumgününde çalmak üzere çocuk şarkıları arıyorum dinleyip indirebileceğim şarkılar varsa bilgilendirirmisiniz beni

12. gevrek

gevrek Yeni Üye

ben daha çok küçük çocuk şarkıları arıyorum bebeğim 1 yaşına giricek ve ben doğumgününde ona ve gelecek bebek arkadaşlarına keyifli bir müzik şöleni sunmak istiyorum...mesela arı vız vız gibi ali babanın çiftliği gibi bu tarz şarkılar varmı?

13. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Evet konunun ilk sayfasinda mevcut o tarzda sarkilar... Dinleyebilirsiniz ya da indirebilirsiniz

14. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Emeqine Saqlik...

15. Emegine saglık guzel bir paylaşım olmuş :)

16. avatar

17. ebrar

ebrar Yeni Üye

bunlar açılmıyor lütfen yardımcı olun

18. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

19. sevimcim

sevimcim Yeni Üye

ben gel bize katıl bize şarkısını istiyorum lütfen yardımcı olun

20. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Bu Sayfayı Paylaş